Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 16 maja 2020

ZUZANNA WAŻNA DOŁĄCZA DO KPR-U GMINY KOBIERZYCE!

Zuzanna Ważna od nowego sezonu reprezentować będzie barwy KPR-u Kobierzyce. Zawodniczka związała się z Kobierkami dwuletnim kontraktem.

Zuzanna Ważna KPR Gminy Kobierzyce / PGNiG Superliga Kobiet

Obrotowa przez ostatnie lata występowała w Zagłębiu Lubin, z którym czterokrotnie zdobyła wicemistrzostwo oraz dwukrotnie Puchar Polski. Wcześniej była zawodniczką Ruchu Chorzów.

 Witam wszystkich kibiców KPR-u Kobierzyce! Bardzo mi miło i cieszę się, że będę mogła zagrać dla tego klubu w nowych barwach. Chciałabym odnaleźć się jak najszybciej, poznać założenia taktyczne i wpasować się w drużynę. Większość dziewczyn znam już bardzo dobrze, z niektórymi grałam w zespole, na pewno ułatwi nam to złapanie kontaktu. Z trenerką Edytą Majdzińską współpracowałyśmy już w kadrze młodzieżowej, więc znamy się nie od dziś. Jeśli chodzi o cele, to pewnie, jak każdy zawodnik, chciałabym zdobyć mistrzostwo i Puchar Polski. Czas pokaże. Będę dawała z siebie wszystko i pracowała, by tak było – mówi Zuza.

Zuzanna Ważna to jedna z najlepszych obrotowych PGNiG Superligi Kobiet, co skutkuje powołaniami do kadry. W minionym przedwcześnie zakończonym sezonie zdobyła 28 bramek.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: