Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 23 kwietnia 2020

Z OGROMNĄ DUMĄ PRZYJĘŁAM INFORMACJĘ O NOMINACJI I ZWYCIĘSTWIE W KATEGORII „TRENER SEZONU”

Chciałabym ogromnie podziękować wszystkim tym, którzy oddali na mnie swoje głosy. Cieszę się, że potraficie Państwo obiektywnie ocenić i docenić ciężką pracę.

Edyta Majdzińska KPR Gminy Kobierzyce / PGNiG Superliga Kobiet

Z ogromną dumą przyjęłam informację o nominacji  do nagrody #GLADIATORY 2020 PGNiG Superligi Kobiet  i zwycięstwie w kategorii „Trener Sezonu”. Dziękuję i gratuluję moim konkurentom, z którymi nieraz toczyłam ciężkie i zacięte boje na superligowych parkietach. Cieszę się, że jestem stawiana na równi z wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Polski w trenerskim fachu. Nigdy nie przykładałam większej wagi do nagród indywidualnych, zawsze na pierwszym miejscu stawiałam sobie dobro drużyny i moich zawodniczek. Tym razem jednak sukces KPR-u Gminy Kobierzyce stał się również moim powodzeniem.

Słowa uznania należą się przedstawicielom PGNiG Superligi. Wprowadzenie ligi zawodowej było trudną, ale potrzebną zmianą i metamorfozą. Cały czas ciężko pracujecie nad tym, aby produkt pod nazwą „piłka ręczna kobiet” sprzedawał się jak najlepiej a poziom rozgrywek wzrastał. Udowodniliście i przede wszystkim sami uwierzyliście w to, że żeńska odmiana piłki ręcznej jest potrzebna w naszym kraju na najwyższym poziomie, zarówno organizacyjnym, jak i sportowym. Wykonaliście w tym sezonie ciężą pracę, dlatego dla Was również należą się gratulacje.

Podziękowania i pokłony dla całego Klubu KPR Gminy Kobierzyce, pracowników, trenerów, zawodniczek i całej społeczności, która dobrze życzy kobierzyckiemu szczypiorniakowi. Dziękuję wszystkim sponsorom i darczyńcom, którzy wspierają Klub. Słowa uznania należą się także członkom Zarządu mojego Klubu, który kilka lat temu zaufał mi i uwierzył w moją pracę. Przez trzy lata zmieniło się bardzo dużo, zrobiliśmy ogromne postępy na każdym szczeblu, czego zwieńczeniem jest pierwszy w historii brązowy medal mistrzostw Polski.

Na koniec duże gratulacje dla wszystkich nominowanych do poszczególnych kategorii. Sezon był bardzo ciekawy i emocjonujący, a wybory trudne. Gratuluję „Kobierkom” za zgarnięcie pięciu nagród w tym prestiżowym plebiscycie. Wasza ciężka praca nie poszła na marne.

Mam nadzieję , że zatęskniliście już za piłką ręczną. Do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Edyta Majdzińska

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: