Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 5 maja 2017

Ostatnia szansa Góralek

W najbliższy weekend dojdzie do spotkań, które mogą zadecydować o tym, czy rywalizacja o uniknięcie gry w barażach dobiegnie końca. Wszystko zależeć będzie od wyniku meczu w Nowym Sączu, gdzie miejscowa Olimpia-Beskid podejmie jeleniogórski KPR. W pozostałych pojedynkach Piotrcovia zmierzy się z beniaminkiem z Kobierzyc, natomiast AZS Łączpol AWFiS ugości UKS PCM.

30. kolejka / 06.05.2017 / godz. 16:00
logo Olimpia

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

vs

KPR
JELENIA GÓRA

W Nowym Sączu odbędzie się spotkanie dwóch ostatnich zespołów tabeli. W przypadku zwycięstwa Olimpii-Beskid pewne będzie, że to w gronie tej dwójki rozstrzygnie się walka o prawo do gry w barażach. Strata do dziesiątej w tabeli ekipy nie będzie już możliwa do odrobienia. Jeleniogórzanki są więc niezwykle zmotywowane, by wywieźć z Małopolski komplet punktów i pozostać w grze o utrzymanie, jednocześnie licząc na potknięcia innych zespołów. Ostatnie wyniki przemawiają za KPR-em, który wystąpi w roli faworyta. Stawka spotkania sprawia jednak, że kibice mogą spodziewać się walki do samego końca.

30. kolejka / 07.05.2017 / godz. 16:00

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

vs

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

Akademiczki z Gdańska pewne są już tego, że obecne rozgrywki zakończą na siódmej pozycji. Sytuacja w zespole sprawia jednak, że każda z zawodniczek chce pokazać się z jak najlepszej strony i sięgnąć po kolejne punkty, by przypieczętować efekt całego sezonu. Tym razem rywalem zespołu Edyty Majdzińskiej będzie UKS PCM, który pragnie przedłużyć bardzo dobrą serię trzech zwycięstw. Wygrana pozwoli kościerzyniankom oddalić się od występu w barażach, jednak zależne jest to również od wyniku meczu w Nowym Sączu.

30. kolejka / 07.05.2017 / godz. 18:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

vs

KPR
KOBIERZYCE

W podobnej sytuacji jak UKS PCM jest zespół z Kobierzyc. Beniaminek ma spore szanse na uniknięcie gry w barażach, jednak do pełni szczęścia potrzebne są przede wszystkim kolejne zwycięstwa. Wydaje się, że trudno będzie po nie sięgnąć w spotkaniu z Piotrcovią, która co prawda ma na swoim koncie tylko dwa punkty więcej, jednak postawa zespołu Rafała Przybylskiego stawia je w roli faworytek. Świadczy o tym także historia ligowych spotkań obu drużyn. Za każdym razem budziły one emocje, jednak punkty trafiały na konto piotrkowianek.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: