Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 11 kwietnia 2017

Walka o ligowy byt w Jeleniej Górze

Dla niektórych zespołów środa może być dniem, kiedy to zrobią spory krok w stronę pozostania w PGNiG Superlidze. W Jeleniej Górze oraz Kobierzycach dojdzie do spotkań sąsiadów w tabeli, natomiast UKS PCM Kościerzyna podejmie pewne utrzymania Akademiczki z Gdańska.

25. kolejka / 12.04.2017 / godz. 17:00

KPR
JELENIA GÓRA

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

logo Olimpia

W Jeleniej Górze dojdzie do pojedynku dwóch ostatnich zespołów tabeli. Miejscowy KPR ugości Olimpię-Beskid, która podobnie jak gospodynie ma na swoim koncie tylko siedem punktów. Wynik tego spotkania może więc okazać się kluczowy dla dalszych losów obu drużyn. Porażka w środę oznaczać będzie nie tylko kolejną stratę, ale także spory krok w stronę pożegnania się z PGNiG Superligą. Zarówno zawodniczki z Jeleniej Góry jak i Nowego Sącza zapowiadają walkę o każdą piłkę, co może zagwarantować kibicom nie lada emocje.

25. kolejka / 12.04.2017 / godz. 18:00

KPR
KOBIERZYCE

vs

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

Ósmy i dziewiąty zespół tabeli, oba z dorobkiem czternastu punktów – to drużyny, które staną naprzeciw siebie w środę w Kobierzycach. Zdobyte dwa punkty przybliżą jeden z nich do utrzymania się w najwyższej klasie rozgrywkowej i zapewnią względny spokój. Faworyta należy upatrywać w przyjezdnych, które wygrały dwa ostatnie spotkania. Należy jednak pamiętać, że pojedynki KPR-u i Piotrcovii dostarczały wielu wrażeń i rozstrzygały się w końcówkach. Tym razem również żadna z ekip nie odpuści i będzie walczyć do ostatniego gwizdka.

25. kolejka / 12.04.2017 / godz. 18:30

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

vs

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

Pewne utrzymania Akademiczki z Gdańska udadzą się w podróż do Kościerzyny. Zespół Edyty Majdzińskiej, mimo gwarancji dalszych występów w PGNiG Superlidze, nie składa broni i zapowiada walkę o dwa punkty. Jakiejkolwiek zdobyczy punktowej potrzebują za to gospodynie. UKS PCM to aktualnie dziesiąta siła ligi. Biorąc pod uwagę bezpośrednie starcie zespołów znajdujących się za ich plecami, w przypadku porażki podopieczne Dariusza Męczykowskiego będą w nieco trudniejszej sytuacji. Ich celem jest więc pierwsze zwycięstwo w konfrontacji z zespołem z Gdańska.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: