Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 13 listopada 2015

Walka dwóch ostatnich, Zagłębie i Start faworytami

Dziesiąta seria spotkań i kolejne sportowe emocje, których świadkami będą kibice w Kościerzynie, Lubinie oraz Piotrkowie Tryb. Najciekawiej zapowiada się rywalizacja UKS PCM i KPR Jeleniej Góry, czyli dwóch ostatnich zespołów tabeli.

UKS PCM Kościerzyna – KPR Jelenia Góra / sobota, godz. 16:00

Pojedynek w Kościerzynie będzie dla obu drużyn spotkaniem o „cztery punkty”. Gospodynie są w nieco lepszej pozycji, bowiem mają na swoim koncie wygrane z Olimpią-Beskid Nowy Sącz oraz Ruchem Chorzów. Tym razem beniaminek stanie przed kolejną szansą, by podreperować swój bilans. Ich rywalem będzie ostatni zespół tabeli, KPR Jelenia Góra. Podopieczne Aliny Łukasik straciły jak do tej pory najwięcej bramek spośród wszystkich ekip i jeśli nie zacieśnią defensywy, o pierwsze punkty będzie ciężko.

Metraco Zagłębie Lubin – Olimpia-Beskid Nowy Sącz / sobota, godz. 18:30

Drużyna prowadzona przez Bożenę Karkut podejmie na własnym parkiecie Góralki z Nowego Sącza. Przyjezdne nie stoją w roli faworytek i choć ewentualne zwycięstwo mogłoby sprawić, że Olimpia-Beskid znalazłaby się w czołowej ósemce, scenariusz ten wydaje się być daleki od realnego. Miedziowe wciąż dobijają się do zespołów z górnych lokat, jednak zadanie utrudniła im ostatnia porażka z Vistalem. Tym razem Zagłębie będzie chciało sięgnąć po pewne dwa punkty.

Piotrcovia Piotrków Tryb. – Start Elbląg / niedziela, godz. 17:00

Ósmy zespół tabeli, Piotrcovia Piotrków Tryb., gościć będzie elblążanki. Ostatnie dwa spotkanie gospodynie przegrały i nie wydaje się, by w rywalizacji ze Startem mogły powiększyć dorobek punktowy. Przyjezdne prezentują się bowiem dobrze i wciąż znajdują się w gronie trzech zespołów, które przewodzą ligowym rozgrywkom. Porażka z Piotrcovią byłaby dla podopiecznych Andrzeja Niewrzawy przykrą niespodzianką.

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: