Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 17 września 2020

Umowa Zagłębia z KGHM Polska Miedź S.A. przedłużona na kolejny sezon

MKS Zagłębie Lubin S.A. z wielką satysfakcją i radością informuje, że przedłużona została umowa na sponsorowanie drużyny piłki ręcznej kobiet z KGHM Polska Miedź S.A. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/2021.

– Niezmiernie cieszymy się ze sfinalizowania umowy z KGHM Polska Miedź S.A. Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Pana Prezesa Marcina Chludzińskiego, a także wszystkich osób, które przyłożyły rękę do tego, że KGHM będzie nadal naszym sponsorem, gdyż bez środków finansowych nie da się w dzisiejszych czasach prowadzić profesjonalnego klubu. Myślę, że nasza drużyna sukcesami odwdzięczy się naszym sponsorom, w tym KGHM Polska Miedź S.A. Już w tym roku zdobyliśmy Puchar Polski, a przed nami jeszcze walka o kolejne trofea, która nie byłaby możliwa bez wsparcia takiego sponsora – mówi prezes MKS Zagłębie Lubin S.A. Witold Kulesza.

KGHM jest aktywnym mecenasem sportu, kultury i sztuki. Od lat współuczestniczy w organizacji lub obejmuje patronat nad znaczącymi przedsięwzięciami na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Zaangażowanie KGHM we wsparcie regionu w zakresie inicjatyw kulturalnych i działań artystyczno – sportowych wynika z celów określonych w Strategii Biznesowej – Cieszy fakt, że przy tulu ambitnych projektach, jakie realizuje Spółka KGHM, znajduje ona również środki, aby wspomagać wiele innych dziedzin, takich jak sport, kultura czy sztuka – dodaje prezes Zagłębia Lubin.

KGHM Polska Miedź S.A. to światowy lider w produkcji miedzi i srebra, który od lat wspiera nasz Klub. To właśnie między innymi dzięki współpracy z Miedziowym Holdingiem Zagłębie Lubin od lat znajduje się w ścisłej czołówce krajowych rozgrywek, dzięki czemu ma również okazję prezentowania się na arenie międzynarodowej.

MKS Zagłębie Lubin to multimedalista Mistrzostw Polski. Drużyna kobiet ma na swoim koncie aż 18 medali, w tym złoto, 13 srebrnych, 4 brązowe medale, a także jest sześciokrotnym zdobywcą Pucharu Polski oraz wielokrotnym uczestnikiem europejskich pucharów. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: