Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 15 października 2016

UKS PCM w Jeleniej Górze, Miedziowe z Olimpią

2016.09.25 Gdynia Pilka Reczna PGNiG Superliga Kobiet 2016/2017 Vistal Gdynia - UKS PCM Koscierzyna N/z Kamila Konofal Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2016.09.25 Gdynia Women handball PGNiG Superliga season 2016/2017 Vistal Gdynia - UKS PCM Koscierzyna Kamila Konofal Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

W niedzielę rozegrane zostaną kolejne dwa spotkania PGNiG Superligi kobiet. W Jeleniej Górze dojdzie do rywalizacji zespołów znajdujących się w dolnych rejonach tabeli, natomiast w Lubinie miejscowe Zagłębie podejmie Olimpię-Beskid.

6. kolejka / 16.10.2016 / godz. 16:00

KPR JELENIA
GÓRA

vs

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

W Jeleniej Górze dojdzie do rywalizacji zespołów znajdujących się w dolnych rejonach tabeli. Zajmujący ostatnie miejsce KPR podejmie kościerzynianki, które na swoim koncie mają zaledwie trzy punkty. Będzie to więc pojedynek drużyn, dla których każda zdobycz może okazać się niezwykle cenna w kontekście walki o utrzymanie.

Ostatnie spotkania obu zespołów padały łupem tego, który występował w roli gospodarza. Tym razem, patrząc na formę oraz ostatnie wyniki, większe szanse na zwycięstwo ma UKS PCM. Umiejętności zawodniczek zweryfikuje jednak parkiet i być może dyspozycja dnia.

6. kolejka / 16.10.2016 / godz. 17:30

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

Nieco inaczej wygląda sytuacja przed spotkaniem w Lubinie. Zdecydowanymi faworytkami będą piąte w tabeli gospodynie, których celem jest walka o medale. Przed odmiennym zadaniem stoją nowosądeczanki, pragnące znaleźć się w grupie, która będzie mieć zagwarantowane utrzymanie./span>

Choć w ostatnim spotkaniu obu drużyn lepsza okazała się Olimpia-Beskid, tym razem powinno obejść się bez niespodzianki. Zeszłotygodniowa porażka Góralek z beniaminkiem z Kobierzyc sprawia, że chcą one zrehabilitować się i pokazać z lepszej strony. Wiele wskazuje jednak na to, że seria trzech z rzędu zwycięstw Zagłębia nie zostanie przerwana.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: