Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
0
5
M
3
9
S
2
8
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 30 października 2016

Superliga: UKS PCM sprawił problemy Zagłębiu

2016.10.30 Lubin Pilka reczna kobiet PGNiG Superliga sezon 2016/2017 Zaglebie Lubin - UKS Koscierzyna N/z Viktoria Belmas Foto Tomasz Folta / PressFocus 2016.10.30 Lubin Handball Women Polish PGNiG Superliga season 2016/2017 Zaglebie Lubin - UKS Koscierzyna Viktoria Belmas Credit: Tomasz Folta / PressFocus

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin po raz kolejny zeszły z parkietu zwycięskie. Wygrana nie przyszła jednak łatwo, bowiem UKS PCM postawił się podopiecznym Bożeny Karkut i ambitnie walczył o korzystny rezultat.

Spotkanie z kościerzyniankami było dla trener Bożeny Karkut możliwością sprawdzenia zawodniczek, które na co dzień nie dostają wielu szans na parkiecie. Dlatego też od samego początku kibice byli świadkami licznych zmian, ale również wielu błędów popełnianych przez piłkarki zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Mimo to nieco lepiej prezentowały się gospodynie, choć UKS PCM zdołał utrzymać kontakt z rywalem.

W drugiej połowie Metraco Zagłębie nie straciło wypracowanej przewagi i dążyło do kolejnego w sezonie zwycięstwa. Wraz z upływem czasu miejscowi kibice mogli już być pewni zdobytych dwóch punktów, jednak przyznać trzeba, że zespół z Kościerzyny pozostawił po sobie dobre wrażenie. Podopieczne Dariusza Męczykowskiego do samego końca przeciwstawiały się faworytkom.

8. kolejka / 30.10.2016 / godz. 17:00

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

28 (13)

vs

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

23 (12)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: