Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 14 października 2021

Superliga kontynuuje współpracę z marką hummel

Marka hummel, producent wysokiej jakości sprzętu sportowego, kontynuuje współpracę promocyjną przy rozgrywkach PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. hummel będzie partnerem wyboru najlepszych zawodniczek i zawodników każdej serii rozgrywek. Na rynek trafiły też nowe, oficjalne modele butów Superligi i Superligi Kobiet. 

Umowa pomiędzy marką hummel a Superligą sp. z. o. o. została zawarta na okres dwóch sezonów – 2021/2022 oraz 2022/2023. Na mocy nowego kontraktu, obecność marki będzie widoczna podczas rozgrywek PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. Logo marki pojawi się m.in. na bandach LED, w komunikacji digitalowej oraz podczas transmisji meczów na antenie TVP Sport. 

Nagrody dla najlepszych 

Najlepsze zawodniczki i zawodnicy każdej serii meczów są nagradzani indywidualnymi nagrodami od marki hummel. Po każdej serii rozgrywek, kibice mogą brać udział w głosowaniu na zwycięzców w social mediach PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. Fani mogą wybierać spośród trzech zawodniczek i zawodników, nominowanych przez dziennikarzy TVP Sport, WP SportoweFakty i Przeglądu Sportowego. 

– Ogromnie się cieszę, że kolejna międzynarodowa marka kontynuuje długofalową współpracę z Superligą. Przedłużenie kolejnego kontraktu to dowód ogromnego zaufania i siły promocji sponsorów jaką udało się wypracować przy rozgrywkach PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. – mówi Piotr Należyty, Prezes Superligi sp. z.o.o.

Oficjalny but PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet 

Podobnie jak w ubiegłych sezonach, na rynek trafił oficjalny model butów PGNiG Superligi oraz PGNiG Superligi Kobiet, dedykowany do gry w piłkę ręczną. W tym sezonie na superligowych parkietach zobaczymy model hummel DAGAZ. 

– W obecnym sezonie Oficjalnym Butem Superligi będzie model DAGAZ w kolorach Marshmallow, a Superligi Kobiet – DAGAZ w barwach Morning Mist. Jest to nasza najnowsza kolekcja XK stworzona dla profesjonalnych szczypiornistów – mówi Nikodem Pałasz, General Manager hummel Poland. – Bardzo ważny jest dla nas zrównoważony rozwój, dlatego przy tworzeniu tych modeli projektanci hummela uwzględnili materiały pochodzące z recyklingu. Wkładka w obuwiu XK zrobiona jest z pianki Ortholite® dla zapewnienia dodatkowego komfortu. 

hummel jest duńską marką założoną w 1923 roku. Marka znana jest z produkcji innowacyjnej i wytrzymałej odzieży, a także obuwia i akcesoriów sportowych. hummel obecny jest w wielu dyscyplinach, w tym w piłce ręcznej, piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, tenisie, pięcioboju nowoczesnym a nawet w futbolu amerykańskim. Dla marki hummel sport to coś więcej niż tylko aktywność fizyczna. To międzynarodowy język, który burzy podziały polityczne, rasowe, kulturalne i religijne. Dlatego motto marki jest niezmienne od lat i brzmi „Zmieniamy świat przez sport”.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: