Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 20 grudnia 2021

Styczeń z PGNiG Superligą Kobiet. Zobacz plan transmisji w TVP Sport

4 serie meczów i 4 hitowe starcia na antenie TVP Sport – tak zapowiada się styczeń w PGNiG Superlidze Kobiet. Pierwsza transmisja już 5 stycznia. 

Styczniowe transmisje PGNiG Superligi Kobiet w TVP Sport

Rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet wracają po reprezentacyjnej przerwie, spowodowanej Mistrzostwami Świata w Hiszpanii. W styczniu kibice będą mogli obejrzeć 4 ligowe spotkania na kanale TVP Sport, www.tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej oraz aplikacji TVP Sport na smart TV, a także na platformie hybrydowej. 

Początek roku przyniesie nam starcie, które rozgrzewa wszystkich fanów kobiecego szczypiorniaka. W środę, 5 stycznia naprzeciw siebie staną dwie najlepsze drużyny rundy jesiennej: MKS Zagłębie Lubin i MKS FunFloor Perła Lublin. Początek spotkania o godzinie 17:0. 

W kolejnej serii na szklanym ekranie zobaczymy starcie KPR-u Gminy Kobierzyce z Eurobudem JKS Jarosław. Drużyny staną naprzeciw siebie w sobotę, 15 stycznia o godzinie 12:45. 

Handballowych emocji nie zabraknie również w 14. serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet, kiedy do walki o kolejne punkty przystąpi MKS Zagłębie Lubin i KPR Gminy Kobierzyce. Mecz zostanie rozegrany w środę, 19 stycznia o godzinie 17:15. 

Ostatnim pojedynkiem transmitowanym w TVP Sport będzie starcie MKS Piotrcovii Piotrków Trybunalski z KPR-em Gminy Kobierzyce. Zespoły spotkają się w niedzielę, 30 stycznia o godzinie 17:30. 

Resztę meczów rozgrywanych w PGNiG Superlidze Kobiet można zobaczyć na platformie Emocje.TV, dostępnej w Internecie oraz aplikacji mobilnej Emocje.TV – na urządzeniach mobilnych i Smart TV

Plan transmisji meczów PGNiG Superligi Kobiet w styczniu 

5 stycznia (środa), PGNiG Superliga Kobiet, 12. seria 

MKS Zagłębie Lubin – MKS FunFloor Perła Lublin / godz. 17:30

15 stycznia (sobota), PGNiG Superliga Kobiet, 13. seria 

KPR Gminy Kobierzyce – Eurobud JKS Jarosław / godz. 12:45 

19 stycznia (środa), PGNiG Superliga Kobiet, 14. seria 

MKS Zagłębie Lubin – KPR Gminy Kobierzyce / godz. 17:15 

30 stycznia (niedziela), PGNiG Superliga Kobiet, 15. seria 

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – KPR Gminy Kobierzyce / godz. 17:30

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: