Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 19 września 2023

Prezes Superligi prelegentem na Europejskim Kongresie Sportu i Turystyki

Piotr Należyty, Prezes Zarządu Superligi sp. z o.o., wystąpi w II edycji Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i Europie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 września 2023 w Zakopanem.

Piotr Należyty weźmie udział w panelu Sport – Sponsorzy – Media – wspólnota celów, dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniem w bloku tematycznym: Komercjalizacja sportu – jasne i ciemne strony. 

Wraz z Prezesem Superligi sp. z .o.o. w panelu udział wezmą: Piotr Pykel, Wicedyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat,  Artur Popko, Prezes Polskiej Ligi Siatkówki, Edyta Szymańska, Project Manager w Polkomtelu oraz Radosław Piesiewicz, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Koszykówki. 

II Europejski Kongres Sportu i Turystyki to kolejna odsłona wyjątkowego projektu na sportowej mapie Polski i Europy. Drugi raz, przez trzy dni, organizatorzy gościć będą w Zakopanem działaczy, trenerów, sportowców, osoby ze świata mediów i biznesu, a przede wszystkim krajowych i europejskich decydentów. Wszyscy spotkają się w jednym miejscu, by rozmawiać o wyzwaniach, jakie stają przed światem sportu i turystyki w trzeciej dekadzie XXI wieku.

Transmisja II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki będzie dostępna na kanale Polsat Sport News. 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znaleźć na: https://kongres-sbn.pl.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: