Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 lipca 2020

Plan przygotowań szczypiornistek Zagłębia

Znamy plan przygotowań żeńskiej drużyny Zagłębia Lubin do sezonu 2020/2021 PGNiG Superligi Kobiet. Do treningów Miedziowe powrócą w środę 15 lipca.

Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej na pierwszych zajęciach stawią się w środowy poranek na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. W ten dzień czekają je jeszcze dwa treningi na siłowni i w hali.

Przez pierwsze dwa tygodnie lubinianki trenować będą 2-3 razy dziennie, później zejdą do dwóch jednostek treningowych jednego dnia. Zajęcia będą zróżnicowane i odbywać się będą na siłowni, basenie, stadionie oraz w hali. Nie zabraknie również zajęć na piasku.

W sierpniu lubinianki czeka więcej zajęć z piłką w hali, a także mecze kontrolne. Zagłębie zmierzy się między innymi z Piotrcovią Piotrków Trybunalski, czy KPR-em Kobierzyce.
Grę o stawkę podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej rozpoczną w czwartek 3 września, kiedy rozegrają w Gnieźnie Finał Pucharu Polski z Młynami Stoisław Koszalin. 3 dni później Miedziowe rozpoczną rywalizację o ligowe punkty.

Terminy sparingów:
11.08.2020 (wtorek) Piotrcovia Piotrków Tryb. – Zagłębie Lubin
15.08.2020 (sobota)
KPR Gminy Kobierzyce – Zagłębie Lubin 
22.08.2020 (sobota)
Zagłębie Lubin – KPR Gminy Kobierzyce
28.08.2020 (piątek)
Zagłębie Lubin – Piotrcovia Piotrków Tryb.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: