Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 marca 2021

Oferta legalnych zakładów na PGNiG Superligę Kobiet

PGNiG Superliga Kobiet trwa w najlepsze dostarczając kibicom niesamowitych emocji. Nie wszyscy jednak wiedzą, że rozgrywki można typować u wszystkich legalnych polskich bukmacherów. 

Zakłady na spotkania PGNiG Superligi Kobiet znajdują się w ofercie wszystkich legalnych bukmacherów internetowych w naszym kraju; to 18 firm z licencją Ministerstwa Finansów, (więcej informacji w newsach o zakładach bukmacherskich). Nie może to dziwić, jeśli wziąć pod uwagę fakt, jak wielu kibiców żeńskiego szczypiorniaka mamy w Polsce. 

Jakie konkretnie zakłady bukmacherskie można obstawiać? Najpopularniejszy jest oczywiście zakład na typowanie zwycięzcy meczu, a więc typ 1×2 – 1 oznacza tu wygraną gospodarzy, x – remis, zaś 2 – zwycięstwo gości. Wśród odmian tego zakładu znajduje się tzw. podwójna szansa (1x lub x2) lub draw-no-bet (zakład bez remisu), w którym obstawia się, że mecz nie zakończy się remisem. 

To oczywiście tylko podstawowe zakłady na mecze PGNiG Superligi Kobiet u legalnych bukmacherów. Wśród licencjonowanych firm są takie, które regularnie udostępniają po kilkadziesiąt różnych zakładów na każde spotkanie. Dotyczą one m.in. wyniku pierwszej połowy, sumy goli w pierwszej połowie i na koniec meczu, tego, czy suma goli będzie parzysta/nieparzysta. Mogą też przyjmować formę zakładów under/over na liczbę goli czy różnego rodzaju handicapów.

Warto jeszcze pamiętać o zakładach długoterminowych na rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet. Najczęściej dotyczą one wytypowania mistrza kraju w obecnym sezonie, choć istnieją jeszcze inne ich odmiany (kto zajmie miejsce na podium, kto spadnie do niższej ligi itp.). Zakład długoterminowy, w którym typuje się drużynę mistrzowską ma w ofercie m.in. jedna z legalnych firm bukmacherskich. Zdaniem jej analityków, największe szanse na złoty medal w bieżącym sezonie ma MKS Zagłębie Lubin (kurs 1,60) przed MKS-em Perłą Lublin (kurs 4,00) oraz GPR Gminy Kobierzyce (kurs 8,00). W typowaniu pomocne będą meczowe statystyki, podstawa zakładów. 

Bonusy na mecze PGNiG Superligi Kobiet u legalnych bukmacherów 

W ofercie legalnych bukmacherów znajduje się także wiele bonusów, które można przeznaczyć na typowanie wyników PGNiG Superligi Kobiet. I tak jedna z licencjonowanych firm ma dla swoich nowych graczy bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Aby go otrzymać, należy przejść pełny proces rejestracji, włącznie z przesłaniem skanów dokumentów, a także kliknąć odpowiedni przycisk. Bonus 20 zł automatycznie pojawia się na koncie gracza po weryfikacji dokumentów. Można go wykorzystać w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

Ciekawą promocję dla klientów punktów stacjonarnych ma firma bukmacherska, działająca na podstawie zezwolenia z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016. . W każdy piątek podwyższa ona wartość ewentualnych wygranych z kuponów – przedmeczowych, live oraz wirtualnych – postawionych w lokalach naziemnych o 14%. Kupon musi zostać zagrany za minimum 20 zł, zawierać co najmniej 3 zdarzenia, a każde z nich nie może mieć kursu niższego niż 1.30. 

Aż 600 zł w zakładach bez ryzyka zyskać można w promocji innej legalnej firmy, której ambasadorem jest znany strongmen. Jest to część oferty powitalnej bukmachera – przy pierwszej wpłacie gracz zyskuje cashback 100 zł, przy drugiej – zakład bez ryzyka 200 zł, a przy trzeciej – wartość cashbacku wynosi już 300 zł. Oznacza to, że jeśli obstawione kupony nie będą trafione, bukmacher zwraca graczowi ich stawkę – odpowiednio do 100, 200 lub 300 zł. 

Oczywiście wszystkie te bonusy – pamiętając o spełnieniu warunków promocji – można wykorzystywać na typowanie wyników PGNiG Superligi Kobiet. Mamy nadzieję, że przełożą się one na same wysokie wygrane dla kibiców szczypiorniaka! 

Hazard może uzależniać. Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji polskiego Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Jeśli chcesz obstawiać zakłady, rób to odpowiedzialnie i wyłącznie u legalnych bukmacherów.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: