Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 6 maja 2021

O coś więcej niż trzy punkty

Piątek, 7 maja, godz. 17:00. Właśnie wtedy rozpoczniemy arcyważne spotkanie, którego stawką będzie coś więcej niż trzy punkty. Zwycięstwo przybliży bowiem do zakończenia sezonu ze srebrnymi medalami. 

Aleksandra Rosiak MKS Perła Lublin / PGNiG Superliga Kobiet

KPR Gminy Kobierzyce, na swoim koncie ma aktualnie 49 punktów i zajmuje drugą lokatę w tabeli. MKS Perła Lublin zgromadził o jedno oczko mniej, ale rozegrała również o jedno spotkanie więcej od „Kobierek”. Co równie istotne, zawodniczki z Dolnego Śląska do starcia podejdą podbudowane wygraną z Zagłębiem Lubin po rzutach karnych.

– Spotkamy się z zespołem, który w tym sezonie jest świetnie dysponowany. Z pewnością będzie chciał pokazać, że pozycja wicelidera nie jest dziełem przypadku. My wyczerpałyśmy już wszelkie marginesy błędu, a niestety ostatni mecz z Piotrcovią nam nie wyszedł. Wyciągnęłyśmy jednak wnioski i podejdziemy do piątkowego spotkania w pełni zmotywowane – mówi nasza bramkarka i kapitan, Weronika Gawlik.

– Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że przegrana w Piotrkowie bardzo skomplikowała naszą sytuację. Wiemy, że do końca sezonu musimy walczyć w każdym spotkaniu, jakby miało być ono ostatnim. Z takim właśnie założeniem, ale i ogromną wiarą w sukces, podejdziemy do najbliższej potyczki. KPR to bardzo wymagający przeciwnik, więc spodziewam się trudnego, aczkolwiek – mam nadzieję – wyrównanego meczu. Wszystko rozstrzygnie boisko – podkreśla nasza trenerka, Monika Marzec.

Co ważne, w spotkaniu z drużyną z Kobierzyc wystąpić będzie mogła Marta Gęga, która wróciła już do pełni sił po kontuzji ścięgna Achillesa.

Początek meczu zaplanowano na godz. 17:00. Będzie go można oglądać na żywo na platformie zobacz.tv.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: