Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 26 listopada 2021

Niemki lepsze od biało-czerownych

Reprezentantki Polski przegrały w Madrycie pierwszy mecz turnieju towarzyskiego z Niemkami 27:31. Przed Polkami jeszcze dwa spotkania towarzyskie przed startem Mistrzostw Świata w Hiszpanii.

Biało-Czerwone rozpoczęły mecz w dobrym stylu. Od samego początku to nasze zawodniczki utrzymywały korzystny wynik, jednak Niemki zdołały dogonić i doprowadzić do remisu 9:9. Chwilę później to nasze rywalki były już na dwubramowym prowadzeniu. Ostatecznie Polki zremisowały pierwszą połowę 13:13.

W drugiej odsłonie nasze zawodniczki popełniły kilka prostych błędów i od stanu 19:19 to Niemki rozpoczęły budowanie swojej przewagi. Ta na koniec spotkania wyniosła cztery bramki, lecz mimo to Biało-Czerwonym nie można było odmówić walki i zaangażowania.

Okazja do rehabilitacji już jutro, kiedy to Polki zmierzą się z Hiszpankami. Początek spotkania w sobotę o 18:00. Transmisja w TVP Sport.

Polska – Niemcy 27:31 (13:13).

Polska: Płaczek, Zima, Matuszczyk – Kobylińska 7, Achruk 4, Matuszczyk 3, Balsam 2, Górna 2, Nosek 2, Płomińska 2, Szarawaga 1, Roszak 1, Rosiak 1, Nocuń 1, Więckowska 1 oraz Gęga, Zimny, Matuszczyk.

Niemcy: Filter, Eckerle – Berger 3, Stolle 3, Maidhof 3, Broens Petersen 3, Boelk 3, Stockschlaeder 3, Schmeltzer 3,Lauenroth2, Kalf 2, Grijseels 1, Thomaier 1 oraz Smits, Zschocke, Schulze, Antl, Degenhardt.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: