Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
5
G
1
3
M
3
8
S
1
3
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 5 października 2021

Najlepsze we wrześniu

Za nami wszystkie wrześniowe mecze PGNiG Superligi Kobiet. Wracamy z wyborem najlepszej Zawodniczki Miesiąca. Partnerem głosowania na jest Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Września PGNiG Superligi Kobiet

Trójka ekspertów z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów nominowała po jednej zawodniczce do naszego plebiscytu!

TVP Sport – Maciej Wojs:

Romana Roszak MKS FunFloor Perła Lublin

Pięć spotkań, 36 goli, w tym popisowy występ w świętej wojnie przeciwko Zagłębiu Lubin i pozycja liderki klasyfikacji strzelczyń – Romana Roszak była we wrześniu w znakomitej dyspozycji. A przecież przed sezonem zamieniła Piotrków Trybunalski na Lublin! Solidna kandydatka do miana transferu sezonu? To więcej niż możliwe, bo w nowym klubie czuje się jak ryba w wodzie

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Kinga Jakubowska MKS Zagłębie Lubin

Wybór był dla mnie prosty. Kinga Jakubowska w nowym klubie odnalazła się znakomicie i już w pierwszej serii wybiegła na parkiet w wyjściowej siódemce. To młoda, piekielnie utalentowana zawodniczka i nie przyszła przecież do MKS Zagłębia Lubin, żeby siedzieć na ławce. Nie wstrzymywała ręki, często asystowała i grała we wrześniu z bardzo dobrą, 70-procentową skutecznością.

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski:

Vitoria Macedo KPR Gminy Kobierzyce

Wystarczy wspomnieć, że brazylijska rozgrywająca KPR Kobierzyce Victoria Macedo we wrześniu została uznana za najlepszą szczypiornistkę 1. serii rozgrywek PGNiG Superligi kobiet. Potem ekipa trenowana przez Edytę Majdzińską kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa… Jednak radość z dobrych występów i czterech wygranych z rzędu zmąciła jej i klubowym koleżankom niespodziewana porażka w Koszalinie w ostatnim meczu „Kobierek” przed przerwą na spotkania reprezentacji, ale i tak na razie w tabeli są w najlepszej trójce.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (8.10) do godz. 12:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: