Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 marca 2022

Najlepsze w lutym

Koniec miesiąca oznacza wybór najlepszej zawodniczki PGNiG Superligi Partnerem głosowania na jest Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Lutego / PGNiG Superligi Kobiet

Trójka ekspertów z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów wybrała swoją faworytkę do tytułu najlepszej szczypiornistki lutowych spotkań! W głosowaniu kibiców udział biorą Romana Roszak (MKS FunFloor Perła Lublin), Sylwia Matuszczyk (Eurobud JKS Jarosław) i Kinga Achruk (MKS FunFloor Perła Lublin).

Przegląd sportowy – Piotr Wesołowski:

Romana Roszak MKS FunFloor Perła Lublin

Rozgrywająca MKS FunFloor Perły Lublin w lutym była najskuteczniejszą szczypiornistką ekipy lidera PGNiG Superligi Kobiet. Zawodniczka reprezentacji Polski w czterech meczach minionego miesiąca w krajowych rozgrywkach zdobyła łącznie 23 bramki. W klasyfikacji strzelczyń zajmuje czwarte miejsce (104 gole w 19 meczach). Znacząco przyczyniła się do faktu, że lublinianki są liderkami tabeli.

TVP Sport – Maciej Wojs:

Sylwia Matuszczyk Eurobud JKS Jarosław

Trzy wygrane w czterech rozegranych w lutym ligowych meczach i tylko trzy punkty straty do pozycji medalowej – Eurobud JKS Jarosław ma za sobą dobry miesiąc. Tak solidnych wyników nie byłoby bez świetnej postawy Matuszczyk. Obrotowa reprezentacji 18 goli, będąc obok Magdy Balsam czołową strzelczynią zespołu.

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Kinga Achruk MKS FunFloor Perła Lublin

Zawodniczki MKS FunFloor Perła Lublin nie miały w lutym łatwego terminarza, mierzyły się z między innymi z mistrzem, wicemistrzem i ekipą starającą się o brąz, ale miały w swoich szeregach bardzo dobrze dysponowaną Kingę Achruk. Świetnie prowadziła grę, często brała na siebie rzutową odpowiedzialność, a asysty? Pierwsza klasa. Trafne decyzje podejmowała w mgnieniu oka.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do poniedziałku (7.03) do godz. 14:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: