Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 28 października 2019

Młyny Stoisław sponsorem PR Koszalin

24 października br. Piłka Ręczna Koszalin SA podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu, na mocy której firma ta została Sponsorem Tytularnym drużyny prowadzonej przez klub w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet.

Na dokumencie swoje podpisy złożyli Pan Mirosław Narojek- Prezes Zarządu Spółki „PZZ” w Stoisławiu oraz Pan Roman Granosik- pełniący funkcję Prezesa Zarządu klubu Piłka Ręczna Koszalin. 
Tym samym zmienia się nazwa superligowego zespołu z „Piłka Ręczna Koszalin” na „Młyny Stoisław Koszalin”.

W związku z tymi nowościami, Sponsor Tytularny przygotował szereg niespodzianek dla kibiców koszalińskich szczypiornistek. Dlatego też serdecznie zapraszamy na spotkanie drużyny Młyny Stoisław Koszalin z zespołem MKS Perła Lublin już w najbliższy czwartek- 31 października br. o godz. 18:00 do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie.  


W przerwie meczu odbędzie się konkurs z nagrodami ufundowanymi przez „Młyny Stoisław”. Natomiast po meczu, przed wyjściem każdy z uczestników tego sportowego widowiska otrzyma od nowego Sponsora Tytularnego zdrowy upominek.

Równocześnie informujemy, że w czwartek przed meczem- 31 października br. o godz. 17:30 odbędzie się krótkie spotkanie z mediami, w którym udział wezmą Mirosław Narojek- Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego  „PZZ” w Stoisławiu oraz Roman Granosik- Prezes klubu Piłka Ręczna Koszalin SA. Konferencja odbędzie się na parterze hali, w sali przy płycie boiska.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: