Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 23 marca 2022

Kwiecień z PGNiG Superligą Kobiet. Zobacz plan transmisji w TVP Sport 

4 hitowe starcia na antenie TVP Sport – tak zapowiada się kwiecień w PGNiG Superlidze Kobiet. Pierwsza transmisja już 2 kwietnia.  

Kibice będą mogli obejrzeć 4 najciekawsze spotkania PGNiG Superligi Kobiet w kwietniu na kanale TVP Sport, www.tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej oraz aplikacji TVP Sport na smart TV, a także na platformie hybrydowej. 

Pierwszy pojedynek stoczą zawodniczki MKS FunFloor Perły Lublin, które we własnej hali podejmą walczący o brąz zespół Eurobudu JKS Jarosław. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 2 kwietnia o godzinie 15:00. 

W kolejnym spotkaniu na szklanym ekranie zobaczymy zaległe starcie 15. serii, w którym MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski zmierzy się z KPR Gminy Kobierzyce. Drużyny staną naprzeciw siebie we wtorek, 5 kwietnia o godzinie 19:00. 

Równie emocjonująco zapowiada się mecz 24. serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet. Do walki o ligowe punkty przystąpi Eurobud JKS Jarosław, a przeciwnikiem jarosławianek będzie MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę, 10 kwietnia o godzinie 16:30. 

Ostatnim transmitowanym starciem będzie mecz MKS FunFloor Perły Lublin z KPR Gminy Kobierzyce. Spotkanie PGNiG Superligi Kobiet zostanie rozegrane w piątek, 29 kwietnia o godzinie 17:30.  

Resztę meczów rozgrywanych w PGNiG Superlidze Kobiet można zobaczyć na platformie Emocje.TV,  dostępnej w Internecie oraz aplikacji mobilnej Emocje.TV – na urządzeniach mobilnych i Smart TV.  

Plan transmisji meczów PGNiG Superligi Kobiet w kwietniu w TVP Sport: 

2 kwietnia (sobota), PGNiG Superliga Kobiet, 23. seria  

MKS FunFloor Perła Lublin – Eurobud JKS Jarosław  / godz. 15:00 

5 kwietnia (wtorek), PGNiG Superliga Kobiet, 15. seria  

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – KPR Gminy Kobierzyce / godz. 19:00 

10 kwietnia (niedziela), PGNiG Superliga Kobiet, 24. seria  

Eurobud JKS Jarosław – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski / godz. 16:30 

29 kwietnia (piątek), PGNiG Superliga Kobiet, 25. seria  

MKS FunFloor Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce / godz. 17:30 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: