Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 czerwca 2021

Kto ostatnią Zawodniczką Miesiąca?

Koniec sezonu oznacza wybór ostatniej Zawodniczki Miesiąca. Partnerem głosowania jest Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Maja PGNiG Superligi Kobiet

Trójka ekspertów z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów nominowała po jednej zawodniczce do naszego plebiscytu! W głosowaniu na Zawodniczkę Maja wystartowały Romana Roszak (MKS Piotrcovia), Monika Maliczkiewicz (MKS Zagłębie Lubin) i Kinga Jakubowska (KPR Gminy Kobierzyce).

TVP Sport – Maciej Wojs:

Romana Roszak MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 

Reprezentantka Polski rozpoczęła maj od mocnego uderzenia, w starciu z Perłą Lublin zdobywając 10 goli. W pozostałych meczach tego miesiąca dołożyła jeszcze 17 trafień, będąc w tym czasie liderką Piotrcovii.

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski:

Monika Maliczkiewicz MKS Zagłębie Lubin

Kibice mogą się zdziwić tym wyborem. Lecz niezależnie od Faktu, że mistrzynie Polski w ostatnim miesiącu rozgrywek sezonu 2020/21 PGNiG Superligi aż dwukrotnie straciły punkty, to jednak cztery kolejki przed końcem rywalizacji świętowały mistrzostwo kraju. Monika Maliczkiewicz wciąż jednak nie schodziła poniżej – co najmniej – dobrego poziomu. Na koniec maja nie zawiodła w Lublinie, gdzie Zagłębie wygrało różnicą aż 10 bramek. To była pieczątka podbita przez Panią Monikę na złotym sezonie Miedziowych. 

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Kinga Jakubowska KPR Gminy Kobierzyce

Jak już wszyscy wiemy, Kinga Jakubowska zamienia Kobierzyce na Lubin i na pożegnanie z macierzystym klubem zrobiła wszystko, co w jej mocy, żeby ekipa z Dolnego Śląska wywalczyła wicemistrzostwo Polski. Mimo że wracała po kontuzji barku i wciąż odczuwa skutki urazu, zdobyła tytuł królowej strzelczyń, za co należą się brawa.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do poniedziałku (14.06) do godz. 13:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: