Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 25 lutego 2017

Kram Start chce podbić Gdańsk

Zawodniczki AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk oraz Kram Startu Elbląg zakończą 19. serię spotkań PGNiG Superligi kobiet. Oba zespoły, chcąc w dalszym ciągu walczyć o wyższe lokaty, muszą sięgnąć po zwycięstwo.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy AZS-em a Kram Startem lepsze okazały się elblążanki, jednak różnica wyniosła tylko dwa trafienia. Forma zawodniczek trenowanych przez Andrzeja Niewrzawę budzi podziw, bowiem od 23 października 2016 roku przegrały tylko jedno spotkanie – 20:21 z Metraco Zagłębiem Lubin. Kram Start z powodzeniem rywalizuje również na arenie europejskiej, gdzie w ćwierćfinale Challenge Cup zagra z czeskim DHC Sokolem Poruba.

W PGNiG Superlidze oba zespoły wciąż muszą liczyć każdy punkt, by nie odpaść z rywalizacji o miejsce w pierwszej szóstce – w przypadku Akademiczek – lub o czołową pozycję w tabeli – w przypadku Kram Startu. Początek tego roku w wykonaniu zespołu Edyty Majdzińskiej mógł wprawić w dobry humor, ale ostatnie porażki oddalają gdańszczanki od grupy walczącej o medale. O słabszej formie drużyny świadczy też duża liczba straconych bramek.

19. kolejka / 26.02.2017 / godz. 17:00

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

vs

KRAM START
ELBLĄG

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: