Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 8 czerwca 2021

Informacja Superligi sp. z o.o. w sprawie postępowania licencyjnego dla klubów I ligi kobiet

Superliga Sp. z o.o. informuje, że klub, MKS Karkonosze-Jelenia Góra nie złożył do Komisarza Ligi wniosku licencyjnego. Jednocześnie spółka informuje, że dokumenty w procesie licencyjnym złożył klub Korona Handball Kielce, który uzyskał prawo awansu do PGNiG Superligi Kobiet. 

Komisarz Ligi poinformował Związek Piłki Ręcznej w Polsce o braku złożenia wniosku licencyjnego przez klub MKS Karkonosze-Jelenia Góra, który uniemożliwia spełnienie niezbędnych kryteriów do udziału w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2021/2022. Na podstawie regulaminu rozgrywek w piłce ręcznej I ligi kobiet i mężczyzn w sezonie 2020/2021, w związku z niespełnieniem przez klub MKS Karkonosze-Jelenia Góra kryteriów licencyjnych wymaganych do awansu do PGNiG Superligi Kobiet Związek Piłki Ręcznej w Polsce przekazał, że prawo sportowego awansu do rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2021/2022 uzyskał drugi z uczestników barażu, klub Korona Handball Kielce. 

Superliga sp. z o.o. informuje również, że klub Korona Handball Kielce złożył w terminie wymagane dokumenty licencyjne, które podlegają obecnie weryfikacji. O decyzji o przyznaniu lub odmowie przyznania licencji na udział klubu Korona Handball Kielce w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2021/2022 Komisarz Ligi poinformuje po analizie otrzymanych dokumentów zgodnie z harmonogramem procesu licencyjnego. Lista klubów, które otrzymają licencję na grę w PGNiG Superlidze Kobiet, zostanie opublikowana na oficjalnej stronie PGNiG Superligi Kobiet po 1.07.2021 r.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: