Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
2
G
2
3
M
1
1
S
2
5
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 16 lutego 2016

Energa powalczy o kontakt z czołówką

AZS LACZPOL AWFIS GDANSK - ENERGA AZS KOSZALIN

W środę wieczorem awansem rozegranie zostanie spotkanie 20. kolejki PGNiG Superligi kobiet. W Koszalinie miejscowa Energa AZS walczyć będzie z wyżej notowanym Startem o nawiązanie kontaktu z czołowymi zespołami tabeli.

20. kolejka PGNiG Superligi / 17.02.2015 / godz. 18:00
logo Energa

ENERGA AZS
KOSZALIN

vs

START
ELBLĄG

logo Start

Drużyny, które w środę wybiegną na parkiet, w swojej ostatniej kolejce zanotowały porażki. Akademiczki musiały uznać wyższość Mistrzyń Polski, natomiast Start przegrał z Zagłębiem Lubin. Tym samym podopieczne Andrzeja Niewrzawy spadły w ligowej klasyfikacji. Na dodatek elblążanki muszą mieć na uwadze fakt, że znajdujący się za nimi Vistal ma jeden mecz zaległy, co sprawia, że każda kolejna strata punktów skutkuje oddaleniem się od miejsca dającego uprzywilejowaną pozycję w fazie play-off. Dla przyjezdnych będzie to ostatnie przetarcie przed sobotnim ćwierćfinałem Challenge Cup.

W ostatnich pojedynkach obu zespołów górą był Start, jednak koszalinianki będą walczyć o zwycięstwo. Ewentualne dwa punkty pozwolą im nawiązać kontakt z czołówką i umocnić się na szóstej pozycji, bowiem nad kolejnym zespołem w tabeli Energa AZS ma aż pięć punktów przewagi.

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: