Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 grudnia 2019

Dominika Więckowska nową zawodniczką MKS!

Nową zawodniczką MKS została dotychczasowa rozgrywająca Korony Handball Kielce Dominika Więckowska. Dominika przez cała dotychczasową karierę związana była z Kielcami, jest również kadrowiczką reprezentacji „B”. Umowa wypożyczenia obowiązuje do końca obecnego sezonu.

Bardzo się cieszę, że dołączyłam do drużyny mistrzyń Polski. Pierwsze odczucia mam bardzo pozytywne, dziewczyny miło mnie przyjęły, widać, że w drużynie panuje świetna atmosfera. Nastawiana jestem na ciężką pracę. Już po pierwszych treningach widzę, że poziom jest bardzo wysoki, ale mam nadzieję, że będę w stanie pomóc biało – zielonym w w osiąganiu kolejnych sukcesów – powiedziała nasza nowa rozgrywająca.

Trener Robert Lis pozytywnie wypowiada się o transferze – wobec kontuzji Oli Rosiak oraz Gosi Stasiak wypożyczenie Dominiki Więckowskiej jest dla nas bardzo korzystne. Mam nadzieje, że Dominika wspomoże nas na rozegraniu, początkowo pewnie w meczach ze słabszymi zespołami, ale z czasem kto wie. Przed nią duża szansa zaprezentowania się na parkietach Superligi i tylko od niej zależy jak z tej szansy skorzysta. Potrzebujemy dawać więcej odpoczynku naszym podstawowym zawodniczkom, a Dominika dysponuje niezłym rzutem z drugiej linii, jest też powoływana do kadry „B” i wydaje się, że może nas wspomóc. Od zeszłej środy trenujemy w zasadzie w komplecie. Brakuje tylko przebywającej na dłuższym zgrupowaniu kadry Valentiny Blażević oraz zawodniczek kontuzjowanych – zakończył trener biało – zielonych.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: