Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
2
G
1
4
M
4
0
S
2
3
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 4 listopada 2021

Dla kogo październik?

Znamy już wszystkie nominowane do tytułu Zawodniczki Października PGNiG Superligi Kobiet! Teraz pora na naszych kibiców. Partnerem głosowania na jest Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Października PGNiG Superligi Kobiet

Trójka ekspertów z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów nominowała swoją faworytkę do tytułu najlepszej szczypiornistki miesiąca! W głosowaniu na Zawodniczkę Października wystartowały Joanna Wołoszyk (EKS Start Elbląg), Kinga Jakubowska (MKS Zagłębie Lubin) i Aleksandra Dorsz (Eurobud JKS Jarosław).

TVP Sport – Maciej Wojs:

Joanna Wołoszyk EKS Start Elbląg

Liderka Startu Elbląg w październiku prezentowała równą i wysoką formę. W wygranym meczu z Koroną trafiła siedmiokrotnie, w starciu z Perłą zdobyła cztery gole, a w zeszłotygodniowym meczu z Młynami Stoisław zanotowała osiem trafień. Bez niej w składzie Start z pewnością nie miałby tylu punktów w dorobku.

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski:

Kinga Jakubowska MKS Zagłębie Lubin

Rozgrywająca ekipy mistrzyń Polski w październiku zaimponowała skutecznością – 7 goli z Młynami Stoisław Koszalin, 14 bramek przeciwko swojej poprzedniej ekipie KPR Kobierzyce oraz 11 trafień w Jarosławiu przeciwko Eurobud JKS. Szkoda, że 22-letniej prawej rozgrywającej w najbliższym czasie nie obejrzymy w akcji w reprezentacji Polski.

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Aleksandra Dorsz Eurobud JKS Jarosław

Październik był bardzo udanym miesiącem dla Aleksandry Dorsz, bo nie dość, że zadebiutowała w reprezentacji Polski przy okazji meczów eliminacji ME 2022 z Litwą, to jeszcze miała istotny wkład w zwycięstwa ekipy z Jarosławia. Znakomicie spisała się przede wszystkim w wygranym starciu przeciwko wicemistrzowi Polski z Kobierzyc. Obrotowa zdobyła wówczas 8 bramek i odebrała po meczu nagrodę MVP.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do poniedziałku (8.11) do godz. 12:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: