Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
2
1
M
2
8
S
0
5
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 3 lutego 2017

Czas na przetasowania

W najbliższą sobotę może dojść do kilku zmian w ligowej stawce. Naprzeciw siebie staną bowiem zespoły bezpośrednio rywalizujące o pozycje w tabeli. Najwięcej emocji powinny przynieść spotkania w Szczecinie, Kobierzycach oraz Piotrkowie Tryb.

16. kolejka / 04.02.2017 / godz. 16:00

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

vs

KRAM START
ELBLĄG

Do Szczecina na spotkanie z miejscową Pogonią Baltica przyjedzie zespół prowadzony przez Andrzeja Niewrzawę. Obie drużyny mają na swoim koncie 22 punkty i plasują się kolejno na trzecim i czwartym miejscu. Gospodynie nie mogą zaliczyć ostatnich dni do udanych, bowiem dwie z rzędu porażki oddaliły je od przodujących w stawce MKS-u i Vistalu. Rywalizacja z Kram Startem nie będzie należeć do najłatwiejszych, bowiem przyjezdne zrobią wszystko, by awansować w tabeli. W październiku kibice byli świadkami wielkich emocji, a o zwycięstwie szczecinianek zadecydowała tylko jedna bramka. Tym razem może być równie ciekawie.

16. kolejka / 04.02.2017 / godz. 17:00

KPR KOBIERZYCE

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

Beniaminek z Kobierzyc podejmie na własnym parkiecie ostatni zespół tabeli, Olimpię-Beskid. W sobotę dojdzie więc do spotkania zespołów, które od dłuższego czasu nie zaznały smaku zwycięstwa. Przełamanie którejkolwiek z drużyn będzie niezwykle istotne w kontekście walki o utrzymanie w PGNiG Superlidze. Nowosądeczanki nie zdobyły punktów od 24 września i choć pojedynek z KPR-em może im przysporzyć nieco problemów, to celem wyjazdu będzie zwycięstwo. Patrząc jednak na formę obu zespołów większe szanse ma beniaminek.

16. kolejka / 04.02.2017 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

vs

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

Pięć punktów – to dorobek drużyn, które staną naprzeciw siebie podczas spotkania w Piotrkowie Tryb. Biorąc pod uwagę fakt, że w tym samym czasie spotkają się zespoły z Kobierzyc i Nowego Sącza ewentualne zwycięstwo Piotrcovii lub UKS-u może przyczynić się do licznych zmian w stawce. W ostatniej kolejce podopieczne Rafała Przybylskiego pokazały się z dobrej strony przeciwko mistrzowi Polski. Wyróżniającą się zawodniczką była Paulina Marszałek. Rozgrywająca Piotrcovii będzie chciała pomóc swojemu zespołowi również w sobotę, by zrewanżować się kościerzyniankom za porażkę z października.

16. kolejka / 04.02.2017 / godz. 18:00

VISTAL
GDYNIA

vs

ENERGA AZS
KOSZALIN

energa

Podopieczne Pawła Tetelewskiego zmierzą się z Energą AZS Koszalin, która wciąż oscyluje na granicy przyszłego podziału na dwie grupy. Przyjezdne nie wystąpią w roli faworyta, jednak nie ulega wątpliwości, że na parkiecie pozostawią serce i ambicje. Mimo to w lepszej sytuacji jest Vistal, który dzięki ewentualnym punktom, co najmniej do niedzielnego meczu MKS-u Selgros Lublin, wskoczy na pozycję lidera. Za gdyniankami przemawia także historia spotkań pomiędzy zespołami. Kibice z Trójmiasta liczą więc na powiększenie dorobku punktowego.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: