Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
2
G
1
5
M
1
7
S
4
0
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 29 października 2021

Ciężkie zadanie w Jarosławiu

Miedziowe w drugą rundę wchodzą z dorobkiem 18. punktów na 21 możliwych. Aktualne mistrzynie Polski zatrzymała jedynie MKS FunFloor Perła Lublin. W pozostałych spotkaniach Miedziowe odnosiły wygrane i gromadziły kolejne punkty. 

Patricia Matieli MKS Zagłębie Lubin / PGNiG Superliga Kobiet

JKS początek sezonu miał słaby, pierwszy mecz przegrał w Lubinie, później z Piotrcovią i Perłą. W Jarosławiu zrobiło się nerwowo, jednak na krótko. Podopieczne Reidara Moistada wygrały cztery kolejne spotkania, w tym mecz z KPR-em Kobierzyce, dzięki czemu zrównały się punktami z trzecim… KPR-em.

– Przykład Jarosławia pokazuje, że nie należy nikogo skreślać po pierwszych nieudanych spotkaniach. Można było się spodziewać, że prędzej czy później ta drużyna się obudzi i tak też było. W kolejnych meczach JKS pokazał pazur i udowadnia, że przedsezonowe zapowiedzi nie były słowami rzucanymi na wiatr. Na pewno czeka nas tam ciężkie zadanie – mówi Bożena Karkut, trener Zagłębia Lubin.

Sobotni mecz z Jarosławiu rozpocznie się o godzinie 19:00. W meczu pierwszej rundy Zagłębie pewnie pokonało JKS na własnym parkiecie 35:30.

Transmisja:https://emocje.tv/live/872/eurobud-jks-jaroslaw-mks-zaglebie-lubin

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: