Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 18 lutego 2016

20. kolejka: Ruch zgarnia komplet, problemy Jeleniej Góry

KPR Ruch Chorzow - MKS Selgros Lublin

W spotkaniu zespołów okupujących dolne rejony tabeli lepszy okazał się Ruch Chorzów. O zwycięstwie przyjezdnych zadecydowała ich postawa w drugiej połowie. Tym samym sytuacja drużyny z Jeleniej Góry staje się coraz gorsza.

20. kolejka PGNiG Superligi / 18.02.2015 / godz. 17:30
logo KPR

KPR
JELENIA GÓRA

23 (15)

vs

KPR RUCH
CHORZÓW

30 (14)

logo Ruch

Faworytem rywalizacji, która miała spore znaczenie w kontekście walki o utrzymanie, był zespół z Chorzowa. Zgodnie z zapowiedziami Ruch zaliczył udany początek, utrzymując się na prowadzeniu i dążąc do zwycięstwa. Mimo to gospodynie pilnowały rywalek i dzięki dobrej postawie Dominiki Grobelskiej oraz Aleksandry Uzar, do szatni z minimalną zaliczką schodziły właśnie jeleniogórzanki.

Druga połowa była już dominacją Niebieskich. Ruch kontrolował wydarzenia, powiększał przewagę i nie dał gospodyniom dojść do słowa. Najskuteczniejsza w drużynie przyjezdnych była Lidia Żakowska, która w całym spotkaniu zdobyła aż jedenaście bramek. Zwycięstwo pozwoliło podopiecznym Krystyny Wasiuk wskoczyć na dziewiąte miejsce w tabeli. Był to pierwszy w tym sezonie wyjazdowy triumf chorzowianek.

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: