Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 kwietnia 2024

Wybierz zawodniczkę marca!

Ciężki wybór czeka kibiców ORLEN Superligi Kobiet. Do tytułu zawodniczki marca nominowane zostały Sylwia Matuszczyk, Patricia Matieli oraz Viktoriia Saltaniuk. Partnerem głosowania jest firma Balticus.

Nominacji dokonali nasi eksperci z Interii Sport, Polsatu Sport i Przeglądu Sportowego. W głosowaniu kibiców startują Sylwia Matuszczyk (Handball JKS Jarosław), Patricia Matieli (KGHM Zagłębie Lubin) i Viktoriia Saltaniuk (KPR Gminy Kobierzyce).

Nominacja Interia Sport:

Sylwia Matuszczyk (Handball JKS Jarosław): Oczy większości kibiców zwrócone są na zespoły rywalizujące o medale, jednak nie można zapominać o zespołach rywalizujących o utrzymanie w ORLEN Superlidze Kobiet! To były udane tygodnie dla Handball JKS-u Jarosław, który z kompletem zwycięstw w tej fazie rozgrywek jest na dobrej drodze do utrzymania na najwyższym poziomie rozgrywek. Nie byłoby to możliwe gdyby nie postawa doświadczonych zawodniczek tego zespołu m.in Sylwii Matuszczyk, która nie tylko była filarem obrony, ale również często wpisywała się na listę strzelczyń!

Nominacja Przeglądu Sportowego:

Patricia Matieli (KHGM Zagłębie Lubin): Brazylijska rozgrywająca mistrzyń Polski w marcu zachwycała grą w meczach ORLEN Superligi Kobiet. Może i nie jest czołową strzelczynią drużyny trenerki Bożeny Karkut, ale jeśli pokonuje bramkarki drużyn przeciwnych, czyni to w spektakularny sposób. Podczas gry w ataku „związuje” po dwie defensorki rywala dzięki czemu jej koleżanki z ekipy mają otwartą drogę do zdobycia bramki. Efekt? W ubiegłym miesiącu Zagłębie Lubin pewnie wygrało wszystkie pięć meczów.     

Nominacja Polsatu Sport:

Viktoriia Saltaniuk (KPR Gminy Kobierzyce): Bardzo udany miesiąc dla bramkarki Kobierek. Nominacja głównie za sprawą świetnych występów przeciwko drużynom z Lublina i Gniezna, kiedy to poprowadziła swoje koleżanki do zwycięstwa.

Głosować można na FACEBOOKU ORLEN Superligi Kobiet! Głosujemy do piątku (5 kwietnia) do godz. 14:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany ORLEN Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: