Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 16 maja 2017

W Gdyni zagrają o mistrza

W środowy wieczór poznamy najlepszy zespół PGNiG Superligi kobiet. Mistrza kraju wyłoni spotkanie, które rozegrane zostanie w Gdyni. W walce o złote medale pozostał już tylko Vistal i Metraco Zagłębie. O tym, kto sięgnie po brązowe krążki zadecyduje pojedynek Kram Startu z MKS-em Selgros.

32. kolejka / 17.05.2017 / godz. 17:45

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

vs

ENERGA AZS
KOSZALIN

energa

W Szczecinie spotkają się ze sobą dwie ostatnie drużyny grupy mistrzowskiej. Żadna z nich nie ma już szans na zdobycie medalu, a nawet na poprawę swojej pozycji. Stawką są więc tylko punkty pozwalające zakończyć sezon w dobrych nastrojach. Dotychczasowe pojedynki obu zespołów wskazują na to, że jeśli zawodniczki zarówno Pogoni Baltica jak i Energi AZS podejdą do środowego spotkania w pełni zaangażowane, kibice mogą spodziewać się dobrego widowiska. Ostatnie wysokie zwycięstwo szczecinianek daje im pewien komfort psychiczny, ale Akademiczki potrafią zaskoczyć i sprawić problemy wyżej notowanym zespołom.

32. kolejka / 17.05.2017 / godz. 17:45

KRAM START
ELBLĄG

vs

MKS SELGROS
LUBLIN

Aktualny jeszcze mistrz kraju uda się w podróż do Elbląga, gdzie zmierzy się z miejscowym Kram Startem. W sobotę podopieczne Nevena Hrupeca straciły szansę na obronę tytułu, na dodatek spadając na czwarte miejsce kosztem swojego najbliższego rywala. W przypadku zwycięstwa gospodyń bądź remisu brązowe medale trafią właśnie do elblążanek. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy notowały w obecnym sezonie znakomite momenty, stąd też nie mogą i nie chcą pozwolić sobie na porażkę oznaczającą ukończenie rozgrywek na czwartej pozycji. Oprócz tego Kram Start ma także szansę na sukces w PGNiG Pucharze Polski. Lublinianki natomiast w środę walczyć będą o uratowanie honoru i jakąkolwiek zdobycz w tym sezonie.

32. kolejka / 17.05.2017 / godz. 17:45

VISTAL
GDYNIA

vs

METRACO
ZAGŁĘBIE LUBIN

Najciekawszym i najbardziej emocjonującym spotkaniem będzie rywalizacja Vistalu Gdynia z Metraco Zagłębiem Lubin. Stawką będą bowiem złote medale. Oba zespoły mają aktualnie na swoim koncie po 48 punktów, więc o tym, kto zostanie mistrzem kraju, dowiemy się po ostatnim gwizdku w Gdyni. W ostatnim czasie lepszą formę prezentują Miedziowe, jednak Vistal podbudowany jest sobotnim zwycięstwem nad MKS-em Selgros Lublin. Kibice mogą spodziewać się walki o każdą piłkę. O wyniku zadecydować może jednak nie tylko dyspozycja dnia, ale także chłodne głowy, które potrzebne będą, aby uspokoić nerwy związane z wagą pojedynku.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: