Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 20 listopada 2016

Superliga: Vistal mistrzem pierwszej rundy

2016.11.13 Gdynia Pilka Reczna PGNiG Superliga Kobiet 2016/2017 Vistal Gdynia - KPR Kobierzyce N/z Weronika Kordowiecka Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2016.11.13 Gdynia Women handball PGNiG Superliga season 2016/2017 Vistal Gdynia - KPR Kobierzyce Weronika Kordowiecka Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

Vistal Gdynia wywiózł z Nowego Sącza komplet punktów i tym samym został mistrzem pierwszej rundy PGNiG Superligi. Dziesiąte zwycięstwo zagwarantowało bowiem podopiecznym Pawła Tetelewskiego pierwsze miejsce w tabeli.

Zawodniczki Olimpii-Beskid zdawały sobie sprawę zarówno z rangi przeciwnika jak i tego, że spotkanie z Vistalem będzie trudną przeprawą, w której zdobycie jakichkolwiek punktów określone zostanie sporym sukcesem. Początek mógł jednak napawać optymizmem, bowiem wyrównana gra nie zapowiadała pogromu.

Druga połowa to już dominacja przyjezdnych. Pewne swego gdynianki, mimo długiej i wyczerpującej podróży, zmierzały po kolejne zwycięstwo, by po pierwszej rundzie zadomowić się na fotelu lidera rozgrywek. Waleczna postawa Olimpii-Beskid nie przyniosła większych efektów i gospodynie musiały pogodzić się z siódmą z rzędu porażką.

11. kolejka / 20.11.2016 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

22 (13)

vs

VISTAL
GDYNIA

29 (15)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: