Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 20 listopada 2016

Superliga: Piotrcovia nie zatrzymała Energi AZS

23.09.2015 LUBIN PILKA RECZNA PGNIG SUPERLIGA KOBIET SEZON 2015/2016 HANDBALL PGNIG SUPERLIGA WOMEN SEASON 2015/2016 METRACO ZAGLEBIE LUBIN - ENERGA AZS KOSZALIN N/Z KATARZYNA KOLODZIEJSKA FOT PAWEL ANDRACHIEWICZ / PRESSFOCUS

Zawodniczki Energi AZS Koszalin zakończyły rok zwycięstwem i wskoczyły do czołowej szóstki PGNiG Superligi kobiet. Wygrana nie przyszła jednak łatwo, bowiem zespół Piotrcovii dzielnie przeciwstawił się wyżej plasowanym rywalkom.

Walka toczyła się od samego początku, a przejawiało się to nie tylko w zaciętości i chęci zdobycia kolejnych bramek, ale również w liczbie otrzymanych dwuminutowych kar. Nieznaczną przewagę miały przyjezdne, choć wydawało się, że szybko odskoczą ostatniemu zespołowi tabeli. Energa AZS schodziła jednak do szatni tylko z jednobramkową zaliczką.

Kibice Piotrcovii mogli być zadowoleni z postawy swoich zawodniczek. Po zmianie stron gospodynie doprowadziły do remisu i wciąż liczyły się w walce o zwycięstwo. Wraz z upływającym czasem szala przechylała się na korzyść Akademiczek. Piotrkowiankom nie pomagała nawet świetna dyspozycja Zoricy Despodowskej, która w całym spotkaniu zdobyła dziesięć bramek. Ostatecznie komplet punktów powędrował do Koszalina.

11. kolejka / 20.11.2016 / godz. 18:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

24 (13)

vs

ENERGA AZS
KOSZALIN

26 (14)

energa

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: