Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 27 lutego 2024

ORLEN Superliga w gronie ścisłych finalistów statuetek Sport Biznes Polska

Poznaliśmy finalistów prestiżowych nagród Sport Biznes Polska. ORLEN Superliga, obok PKO Ekstraklasy i Fortuny 1 Ligi, otrzymała nominację do TOP 3 w kategorii Liga Sportowa. 

Już 26 marca 2024 r. Stowarzyszenie Sport Biznes Polska po raz trzeci nagrodzi statuetkami marki, podmioty i inicjatywy, które szczególnie wyróżniały się na rynku sportowo-biznesowym w ostatnich miesiącach. Podczas uroczystości SBP uhonoruje tych, którzy w 2023 postawili w swojej działalności przede wszystkim na rozwój, popularyzację czy wprowadzanie innowacji w świecie sportu i biznesu sportowego.

Spośród 433 nominowanych, organizatorzy wyłonili finałowe trójki w 15 kategoriach. ORLEN Superliga znalazła się w ścisłym gronie finalistów w kategorii Liga Sportowa 2023 roku, obok dwóch najlepszych lig piłkarskich w Polsce: PKO Ekstraklasy oraz Fortuna 1 Ligi. 

Pełna lista finalistów >> https://tiny.pl/dx9gv

Kolejnym etapem plebiscytu jest głosowanie jury. Blisko 90 ekspertów branżowych wyłoni zwycięzców Statuetek Sport Biznes Polska za rok 2023. 

Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród nastąpi podczas III Gali Sport Biznes Polska, która odbędzie się 26 marca 2024 r. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: