Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 17 kwietnia 2024

Zuzanna Ważna na dłużej w Kobierzycach

Obrotowa KPR-u przedłużyła swój kontrakt, który wygasał po trwającym sezonie. Nowa umowa będzie obowiązywać do końca rozgrywek 2024/2025.

Ważna występuje w Kobierkach od 2020 roku. W tym czasie zdobyła Puchar Polski, srebrny medal Mistrzostw Polski, a także trzykrotnie brąz. Zuzanna może ten dorobek powiększyć, gdyż w obecnej kampanii 3. siła ORLEN Superligi Kobiet walczy o wicemistrzostwo z MKS-em FunFloor Lublin, a w półfinale PP zmierzy się z drużyną z Lubina. 

Zyta w obecnym sezonie ligowym wystąpiła w 20 meczach, notując 37 trafień, a także 22 asysty. Imponująca jest skuteczność obrotowej, która wynosi aż 73%.

Ważna zabrała głos po przedłużeniu kontraktu z KPR-em Gminy Kobierzyce i nie kryła zadowolenia z kontynuowania współpracy.

Czuję się bardzo dobrze w tej drużynie – zaczęła Zuzanna. – Mamy niesamowitych kibiców, którzy wspierają nas zarówno w dobrych, jak i złych momentach. Uważam, że rozwinęłam się w tym klubie i jako zespół robimy postępy z roku na rok. Otrzymuję przed wszystkim wiele minut na boisku, co jest dla mnie niezwykle istotne. Chcę dalej reprezentować barwy KPR-u i kontynuować walkę o najwyższe cele.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: