Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 28 czerwca 2024

Zmiany we władzach Piłki Ręcznej Koszalin

Roman Granosik złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu Piłki Ręcznej Koszalin SA. Równocześnie informujemy, że pozostaje w strukturach klubu i obejmie stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej spółki.

Tym samym z dniem 28 czerwca br. na stanowisko prezesa zarządu Piłki Ręcznej Koszalin SA – klubu prowadzącego drużynę Młyny Stoislaw Koszalin w rozgrywkach ORLEN Superligi Kobiet,  powołany został Krzysztof Jabłoński, będący wcześniej członkiem Rady Nadzorczej i od lat blisko współpracujący z klubem. Wiceprezesem Zarządu pozostaje Mariola Marko-Latocha.

Roman Granosik prezesem klubu był od 2017 roku, wcześniej przez dwa lata sprawował funkcję wiceprezesa spółki. Za jego kadencji drużyna dwa razy z rzędu zdobyła III miejsce PGNiG Mistrzostw Polski Superligi Kobiet (sezony 2017/2018 i 2018/2019), wywalczyła też srebrny medal PGNiG Pucharu Polski w sezonie 2019/2020 oraz udział w rozgrywkach Final
4 ORLEN Pucharu Polski 2023/2024. Miniony sezon rozgrywek ligowych zespół Młyny Stoisław Koszalin zakończył w grupie Mistrzowskiej.

– Chciałbym podziękować wszystkim tym, których do tej pory spotkałem i poznałem pracując na rzecz klubu. Podziękowania kieruje do naszych Sponsorów, Partnerów, pracowników, zawodniczek oraz kibiców, na wsparcie których zawsze mogliśmy liczyć – podsumowuje Roman Granosik. – Moja decyzja o ustąpieniu ze stanowiska podyktowana jest względami osobistymi i zawodowymi. Tak, czy inaczej nie rozstaję się z Klubem –  dodaje.

W imieniu całej społeczności klubu Piłka Ręczna Koszalin, pragniemy podziękować Romanowi Granosikowi za jego ogromne poświęcenie i zaangażowanie w prowadzenie superligowego zespołu Młyny Stoisław Koszalin. Dziękujemy także za jego wkład w rozwój kobiecej piłki ręcznej w naszym mieście oraz sukcesy sportowe drużyny, którymi do tej pory mogliśmy się cieszyć.

Rezygnacje z członkostwa w Radzie Nadzorczej złożyli Leopold Ostrowski i Krzysztof Modliński, którym serdecznie dziękujemy za wszystko, co zrobili dla klubu. Oficjalne podziękowania zostaną złożone na ich ręce podczas pierwszego domowego meczu naszej drużyny.

Tym samym powołano nowych członków Rady Nadzorczej Spółki, a jej obecny skład wygląda następująco: Roman Granosik – Przewodniczący, Artur Juszczyński, Piotr Kocięcki oraz Grzegorz Prokop. Serdecznie gratulujemy nowym władzom i życzymy powodzenia w działalności na rzecz rozwoju piłki ręcznej w Koszalinie.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: