Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 2 lutego 2015

Zdzisław Wąs nie jest już trenerem SPR-u Olkusz

Szefostwo walczącego o utrzymanie w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet SPR-u Olkusz rozwiązało kontrakt z trenerem Zdzisław Wąsem. Powodem takiej decyzji były słabe wyniki małopolskiej ekipy.

Podjęliśmy decyzję o rozstaniu z trenerem Wąsem, ponieważ obecne rezultaty osiągane przez nasz zespół były niezadowalające, a naszym celem nadrzędnym jest utrzymanie w PGNiG Superlidze. Decyzja o rozstaniu wyszła z naszej inicjatywy – powiedziała na łamach oficjalnej strony klubu Katarzyna Polak, dyrektor SPR-u Olkusz.

Popularne „Srebrne Lwice” po szesnastu spotkaniach PGNiG Superligi zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Drużyna z Małopolski na przestrzeni ponad pięciu miesięcy zmagań zdobyła zaledwie trzy punkty, spośród szesnastu gier przegrywając aż czternaście. Czarę goryczy przelała weekendowa porażka w Tczewie z miejscowym Aussie Samborem.

Szefostwo klubu poinformowało ponadto, że jest bliskie finalizacji rozmów z nowym szkoleniowcem zespołu. Jego nazwisko poznamy jeszcze w tym tygodniu.

Nowy trener jest już z nami dogadany, jednak na chwilę obecną nie mogę zdradzić więcej szczegółów. Jesteśmy bowiem na etapie dogrywania ostatnich detali kontraktowych, a także załatwiania sprawy licencji dla nowego szkoleniowca tak, aby mógł on prowadzić zespół już w najbliższym pojedynku z Piotrcovią, który jest dla nas nawet ważniejszy niż ostatnie spotkanie w Tczewie. Nazwisko nowej trenerki zostanie podane najwcześniej w środę – dodała dyrektor Polak.

Trener Zdzisław Wąs prowadził SPR Olkusz od listopada 2013 roku. Wcześniej doświadczony szkoleniowiec pracował m.in. w KSS-ie Kielce, Olimpii-Beskid Nowy Sącz oraz KPR Ruchu Chorzów.

Źródło: sprolkusz.pl

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: