Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 marca 2021

Zawodniczka Lutego – głosowanie

Zakończone granie w lutym oznacza start głosowania na Zawodniczkę Lutego PGNiG Superligi Kobiet. Partnerem plebiscytu jest firma Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Lutego PGNiG Superligi Kobiet

Nasi eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowali po jednej faworytce do tytułu Zawodniczki Lutego! W głosowaniu kibiców biorą udział Monika Maliczkiewicz (MKS Zagłębie Lubin), Natalia Janas (KPR Gminy Kobierzyce) i Patricia Matieli (MKS Zagłębie Lubin).

TVP Sport – Maciej Wojs:

Monika Maliczkiewicz MKS Zagłębie Lubin 

Miedziowe zakończyły luty, mając sześć punktów przewagi w tabeli nad drugimi Kobierzycami, w czym ogromna zasługa Moniki Maliczkiewicz. 32-latka rozgrywa być może najlepszy sezon w karierze. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, kto powinien zostać szczypiornistką lutego, odsyłam do fenomenalnego występu „Łosia” ze „świętej wojny” w Lublinie.

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Natalia Janas KPR Gminy Kobierzyce 

Natalia Janas w sezonie 2020/2021 poczyniła niesamowity progres. Szybka i bezwzględna w kontrze, a do tego bardzo precyzyjna w rzutach ze swojej nominalnej pozycji. Na ten moment to jedna z najlepszych polskich prawoskrzydłowych.

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski:

Patricia Matieli MKS Zagłębie Lubin 

Mózg niepokonanej w lutym w PGNiG Superlidze drużyny liderek, czyli zmierzających po złoto mistrzostw Polski szczypiornistek Zagłębia Lubin. Brazylijka jest prawdziwym generałem w zespole trenowanym przez Bożenę Karkut. Od niej zaczynają się akcje w ataku pozycyjnym, ale kiedy trzeba dorzuca ważne bramki. Co ważne, w ostatnim miesiącu Zagłębie pokonało trzech bezpośrednich rywali w walce o medale.    

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (5.03) do godz. 11:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: