Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 17 października 2016

Zakończenie 6. kolejki w Szczecinie

2016.09.03 Gdansk Pilka Reczna PGNiG Superliga Kobiet 2016/2017 AZS Laczpol AWFiS Gdansk - UKS PCM Koscierzyna N/z Katarzyna Pasternak Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2016.09.03 Gdansk Women handball PGNiG Superliga season 2016/2017 AZS Laczpol AWFiS Gdansk - UKS PCM Koscierzyna Katarzyna Pasternak Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin oraz AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk zakończą szóstą serię zmagań PGNiG Superligi kobiet. W roli faworyta wystąpią podopieczne Adriana Struzika, które tym samym mogą zapewnić sobie fotel lidera.

Oba zespoły weszły w obecny sezon znakomicie. O ile w przypadku szczecinianek odnoszone wyniki nie stanowią niespodzianki, tak patrząc na Akademiczki z Gdańska niemałym zaskoczeniem był fakt, że przez pewien czas przodowały całej ligowej stawce. Aktualnie znajdują się one na piątym miejscu, z którego powinny być zadowolone.

Tempa nie zwolniła za to drużyna Adriana Struzika. Komplet zwycięstw to scenariusz, który cieszy miejscowych kibiców i sprawia, że wszystko idzie zgodnie z planem. Nie inaczej powinno być we wtorek, kiedy to Pogoń Baltica wystąpi w roli faworyta meczu z gdańszczankami, choć przeprawy tej nie może traktować jak spacerek.

Rywalizacja z AZS-em będzie też okazją do poprawienia nastrojów po ostatniej porażce w Pucharze EHF, w którym szczecinianki przegrały na własnym parkiecie z duńskim Nykobing Falster Handboldklub, 29:35, jednocześnie utrudniając sobie drogę do awansu.

6. kolejka / 18.10.2016 / godz. 18:00

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

vs

AZS ŁĄCZPOL AWFiS GDAŃSK

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: