Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 18 czerwca 2022

Z drużyny KU AZS Politechnika Koszalińska do Superligi!

Pasją do piłki ręcznej zaraziła ją starsza siostra, a zaczęło się to już w 4. klasie szkoły podstawowej. Pierwszą jej trenerką była Pani Katarzyna Koszykowska, dzięki której Patrycja Jura uwielbia aktywnie spędzać swój wolny czas. Po ukończeniu szkoły podstawowej swoją przygodę z piłką ręczną kontynuowała w klubie KU AZS Politechnika Koszalińska. Z czasem znalazła się w składzie 2-ligowego zespołu, tym samym zaczęła trenować ze starszymi koleżankami i występować na tym szczeblu rozgrywek. Na boisku zobaczymy ją zazwyczaj na środkowym rozegraniu. 

– Cieszymy się, że nasza wychowanka Patrycja Jura będzie reprezentowała koszaliński klub w rozgrywkach Superligi Kobiet. Swoją pracą, zaangażowaniem i  ciągłym podnoszeniem swoich umiejętności w pełni na to zasługuje. W zakończonych rozgrywkach II ligi sezonu 2021/22 była liderką drużyny KU AZS Politechnika Koszalińska, w 14 meczach zdobyła 126 bramek i została najlepszym strzelcem tych rozgrywek– powiedział Marcin Kobylarz, Wiceprezes KU AZS Politechnika Koszalińska

– Patrycja trenuje z naszą drużyną od listopada ubiegłego roku. Jest bardzo dobrze rokującą zawodniczką. Cieszy nas fakt, że w naszym klubie będzie mogła rozwijać swoje umiejętności i sprawdzać się w lidze zawodowej, i oczywiście marzy się nam, żeby było więcej takich utalentowanych koszalinianek- dodał Roman Granosik, Prezes Piłka Ręczna Koszalin SA.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: