Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
2
G
1
3
M
5
1
S
0
1
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 28 października 2021

Wystartowała strona internetowa MŚ 2023

Wystartowała oficjalna strona internetowa mistrzostw świata w piłce ręcznej, które w 2023 roku zorganizują Polska i Szwecja. Serwis jest dostępny pod adresem www.handball23.com

Kibice znajdą tam najnowsze informacje dotyczące turnieju i sprzedaży biletów, aktualny terminarz, sylwetki gospodarzy mistrzostw świata (miasta i regiony) oraz instrukcje dojazdu na obiekty, gdzie odbędą się mecze. Dziennikarze – oprócz informacji prasowych – mogą bezpłatnie korzystać z bazy zdjęć oraz materiałów wideo.

 – Stawiamy na jakość. Mistrzostwa świata to wyjątkowa impreza, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Chcemy za pośrednictwem nowoczesnej strony internetowej dostarczać kibicom oraz dziennikarzom wyjątkowe materiały pokazujące nie tylko kulisy turnieju, ale także zgrupowań reprezentacji Polski – zapowiada Dyrektor Turnieju Grzegorz Gutkowski. 

Stronę internetową przygotowała firma STELLIS. – Dziękujemy za powierzone zaufanie. Realizacja projektu odbyła się całkowicie w trybie on-line. Cykliczne spotkania trójstronne pozwoliły dokładnie zebrać wymagania, wdrożyć rozwiązania i na koniec przetestować funkcjonalności strony – mówi CEO firmy Łukasz Gąsiorowski.

– Od początku przyjęliśmy w naszej pracy założenie ”mobile first”. Prace zaczęliśmy od designu mobilnego, a dopiero później myśleliśmy o wersji desktopowej. Efekt został osiągnięty. Strona jest tak samo czytelna oraz dynamiczna na telefonie, jak i na komputerze – mówi Project Manager STELLIS Jakub Płócienniczak.

Ważnym środkiem kontaktu z kibicami jest dziś nie tylko strona internetowa, ale także media społecznościowe. Komunikacja w tym zakresie będzie prowadzona szerokim strumieniem, za pośrednictwem najważniejszych serwisów, gdzie pojawią się kluczowe informacje, atrakcyjne grafiki, zdjęcia oraz materiały wideo.

Facebook: https://www.facebook.com/handball2023

Twitter: https://twitter.com/handball2023

Instagram: https://www.instagram.com/handball_2023/

TikTok: https://www.tiktok.com/@handball2023

28. Mistrzostwa Świata Mężczyzn 2023 odbędą się 11-29 stycznia 2023 roku. Polska będzie miejscem 61 z 112 spotkań. Gospodarzem 21 z nich – m. in. meczu otwarcia i występów Polaków w fazie wstępnej – oraz zaplanowanego na 2 lipca losowania będą Katowice. Jednym z Regionów Gospodarzy turnieju jest Śląsk, czyli kolebka polskiej piłki ręcznej. 

11 października na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się mecz piłki ręcznej 11-osobowej z udziałem gwiazd. Materiał dotyczący tego wydarzenia, z którego można korzystać bezpłatnie i bez powoływania się na źródło, jest dostępny na stronie internetowej turnieju pod adresem: www.handball23.com/pl/wielka-pilka-reczna-wraca-na-slask

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: