Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 kwietnia 2020

Wychowanka zostaje w MKS!

Aleksandra Olek to kolejna zawodniczka, która zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z MKS Perła Lublin

Aleksandra Olek MKS Perła Lublin / PGNiG Superliga Kobiet

20-letnia kołowa to rodowita lublinianka i wychowanka klubu. To właśnie tu zaczynała swoją przygodę z piłką ręczną. Później rozwijała się w Szkole Mistrzostwa Sportowego ZPRP w Płocku, a przed rokiem związała się rocznym kontraktem z biało-zielonymi.

Teraz umowę tę przedłużyła o kolejny sezon z opcją wydłużenia o następny rok. – W Lublinie zatrzymała mnie chęć rozwoju, a także fakt, że mogę być blisko domu i najbliższych. Cieszę się, że jako wychowanka i lublinianka nadal będę mogła walczyć o tytuły dla mojego miasta – nie kryje radości Ola Olek. 

Na co liczy w kolejnych latach? – Chciałabym oczywiście spędzać więcej czasu na boisku i móc pokazywać kibicom, na co mnie stać. Najważniejsze jest dla mnie jednak to, że mogę uczyć się od najlepszych – opisuje kołowa. 

Przypomnijmy, że wcześniej nowe kontrakty z MKS podpisały Marta Gęga, Dominika Więckowska, Weronika Gawlik, Joanna Szarawaga, Aleksandra Rosiak i Patrycja Królikowska. Do zespołu w kolejnym sezonie dołączy też pozyskana z Eurobud JKS Jarosław skrzydłowa, Magda Balsam. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: