Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 listopada 2019

Wybierz Zawodniczkę Października!

Zakończyliśmy pierwszą rundę a zarazem kolejny miesiąc rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Do tytułu Zawodniczki Października eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów wytypowali trzy piłkarki! Partnerem głosowania jest Balticus.

Do tytułu Zawodniczki Października PGNiG Superligi Kobiet eksperci nominowali Sylwię Matuszczyk (MKS Perła Lublin), Martę Gęgę (MKS Perła Lublin) oraz Magdę Balsam (Eurobud JKS Jarosław).

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź :

Sylwia Matuszczyk MKS Perła Lublin – Pewny punkt mistrza Polski nie tylko w ofensywie, ale również pod własną bramką Matuszczyk jest obrońcą solidnym i wymagającym dla przeciwnika. Wysoka i co najważniejsze stabilna forma lubelskiej obrotowej daje jej nominacje na zawodniczkę miesiąca.

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski :

Marta Gęga MKS Perła Lublin – W październiku na pochwały zasłużyła szczypiornistka od trudnej i niewdzięcznej roboty w obronie w niepokonanej w tym sezonie w PGNIG Superlidze kobiet ekipie trenera Roberta Lisa. Kiedy było trzeba, dorzuciła ważne bramki. Chociażby w trudnym starciu w Kobierzycach, wygranym przez mistrzynie Polski 22:21, zdobyła ich aż 7, w tym 3 z karnych.

Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk :

Magda Balsam Eurobud JKS Jarosław – Transfer last minute, na którym korzystają obie strony. Magda Balsam w nowej drużynie wraca do formy, a Eurobud JKS Jarosław zdobywa punkty i ma w swoich szeregach jedną z najlepszych strzelczyń w PGNiG Superlidze Kobiet. Dodajmy, że „Baza” niemalże przez cały okres przygotowawczy nie miała klubu, a bez problemów wkomponowała się w zespół i bardzo szybko została ważnym elementem jarosławskiej układanki. Wiadomo, że skrzydłowej łatwiej jest się odnaleźć niż rozgrywającej, niemniej uważam, że październik był miesiącem Magdy Balsam.

Każdy kibic ma wpływ na wyniki głosowania i może wesprzeć swoją faworytkę! Głosowanie na Zawodniczkę Października odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do poniedziałku (4.11) do godz. 16:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: