Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 28 maja 2024

Wybierz zawodniczkę maja

Ostatniego głosowanie na zawodniczkę miesiąca w tym sezonie! Partnerem głosowania kibiców jest firma Balticus.

Nominacji dokonali nasi eksperci z Interii Sport, Polsatu Sport i Przeglądu Sportowego. W głosowaniu kibiców startują Daria Przywara (KGHM Zagłębie Lubin), Beata Kowalczyk (KPR Gminy Kobierzyce) i Magdalena Drażyk (KPR Gminy Kobierzyce).

Nominacja Przegląd Sportowy:

Daria Przywara (KGHM Zagłębie Lubin): Rozgrywająca mistrzyń Polski zakończyła sezon w świetnym stylu. W ostatnim meczu przeciwko ekipie MKS FunFloor Lublin z 8 golami była najskuteczniejsza w drużynie Bożeny Karkut. W maju w starciu z Młynami Stoisław w Koszalinie również zdobyła najwięcej bramek dla Zagłębia – 7 i tylko na początku miesiąca przeciwko zespołowi URBIS Gniezno w liczbie trafień pozwoliła się wyprzedzić Darii Michalak (5 do 8).

Nominacja Polsat Sport:

Beata Kowalczyk (KPR Gminy Kobierzyce): Fantastyczna postawa doświadczonej bramkarki w meczach z Piotrcovią i Lublinem pozwoliła drużynie z Kobierzyc wywalczyć srebrny medal na koniec sezonu 2023/2024.

Nominacja Interia Sport:

Magdalena Drażyk (KPR Gminy Kobierzyce): Ostatnie tygodnie były niezwykle udane dla rozgrywającej KPR-u Gminy Kobierzyce, która poprowadziła swój zespół do wywalczenia wicemistrzostwa Polski. To był pierwszy medal w karierze sportowej dla środkowej rozgrywającej nominowanej do nagrody Gladiatorów ORLEN Superligi Kobiet. W decydujących spotkaniach Magdalena Drażyk nie tylko podawała piłki do swoich koleżanek z zespołu, ale przede wszystkim należała do najskuteczniejszych zawodniczek – zdobyła 19 bramek w trzech spotkaniach i dwukrotnie została wybrana MVP meczu. 

Głosować można na FACEBOOKU ORLEN Superligi Kobiet!
Głosujemy do piątku (31 maja) do godz. 13:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany ORLEN Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: