Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 4 marca 2020

WYBIERZ ZAWODNICZKĘ LUTEGO

Za nami 17 meczów rozegranych w lutym. Początek marca oznacza nic innego jak rozpoczęcie plebiscytu na Zawodniczkę Lutego. Eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowali do tego tytułu trzy zawodniczki! Partnerem głosowania jest Balticus.

Do tytułu Zawodniczki Lutego PGNiG Superligi Kobiet eksperci nominowali Joannę Szarawagę (MKS Perła Lublin), Magdę Balsam (Eurobud JKS Jarosław) i Kingę Grzyb (Metraco Zagłębie Lubin). Skrzydłowa Zagłębia była już nominowana w styczniu. Z kolei Szarawaga i Balsam były już zawodniczkami miesiąca – odpowiednio w styczniu i październiku.

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź :

Joanna Szarawaga MKS Perła Lublin – Moim typem jest ponownie Szarawaga. Obrotowa Perły Lublin została wybrana Zawodniczką Stycznia. Mimo to Szarawaga nie obniża lotów. W lutym trzykrotnie nominowana do 7-ki serii. Wysoka forma reprezentantki Polski jest faktem i cieszy bo już lada moment ważne mecze z Rumunkami!

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski :

Magda Balsam Eurobud JKS Jarosław – Wyróżnienie nie tylko za rekordowe 16 bramek w meczu z Ruchem Chorzów. Prawoskrzydłowa beniaminka z Jarosławia w lutym zbliżyła się do prowadzącej w klasyfikacji strzelczyń PGNiG Superligi Kingi Jakubowskiej z KPR Kobierzyce. Stała się jedną z wiodących postaci rozgrywek i postrachem bramkarek rywali.

Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk :

Kinga Grzyb Metraco Zagłębie Lubin – Minął luty, a Metraco Zagłębie Lubin wciąż nie zaznało w PGNiG Superlidze Kobiet goryczy porażki. Duża w tym zasługa dobrze zorganizowanej obrony oraz szybkich skrzydłowych, w tym pani profesor Kingi Grzyb. Kapitan wicemistrzyń Polski przez cały miesiąc grała na znakomitej skuteczności i regularnie przyczyniała się do zwycięstw swojej drużyny. To zaszczyt, że wciąż możemy oglądać ją w akcji na naszych parkietach, a już niedługo, również w kadrze narodowej dowodzonej przez Arne Senstada i Reidara Moistada.

Głosowanie na Zawodniczkę Lutego odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (6 marca) do godz. 13:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: