Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 listopada 2023

Wybierz Zawodniczkę Listopada

Zakończyliśmy granie ligowe w roku 2023. Nominowane za swoje występy w listopadzie zostały: Daria Michalak, Malwina Hartman i Karolina Kochaniak-Sala. Partnerem głosowania kibiców jest firma Balticus.

Nominacji dokonali nasi eksperci z Polsatu Sport, Przeglądu Sportowego i Interii Sport. W głosowaniu kibiców startują Daria Michalak (KGHM Zagłębie Lubin), Malwina Hartman (MKS URBIS Gniezno) i Karolina Kochaniak-Sala (KGHM Zagłębie Lubin).

Nominacja Polsatu Sport:

Daria Michalak (KGHM Zagłębie Lubin): prezentuje bardzo równą, wysoką formę od początku sezonu. Zaliczyła kolejny świetny miesiąc z wysoką skutecznością gry. Jest drugą najlepszą strzelczynią swojej drużyny.

Nominacja Interia Sport:

Malwina Hartman (MKS URBIS Gniezno): to jest bardzo dobry sezon w wykonaniu zawodniczek z Gniezna, które są aktualnie czwartą siłą ORLEN Superligi Kobiet! Jedną z liderek zespołu prowadzonego przez Roberta Popka jest Malwina Hartman. Dwudziestosześcioletnia rozgrywająca zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelczyń mając na koncie 56 bramek w 10 meczach!

Nominacja Przeglądu Sportowego:

Karolina Kochaniak-Sala (KGHM Zagłębie Lubin): rozgrywająca ekipy mistrzyń Polski swoją równą i wysoką formą sprawia, że Zagłębie pozostaje niepokonane w Orlen Superlidze – jako jedyny klub – w sezonie 2023/24. W listopadzie była liderką zespołu trenerki Bożeny Karkut. W listopadzie nie zawiodła. Chociaż przeciwko JKS Jarosław nie była tak skuteczna jak zwykle (4 gole na 8 rzutów), to już błysnęła w starciach z groźniejszymi rywalkami. Była wiodącą postacią w meczu z ekipą Urbis Gniezno (4 bramki na 5 prób) oraz w konfrontacji przeciwko trzeciej sile w Polsce, czyli KPR Kobierzyce (7 trafień na 8 rzutów).

Głosować można na FACEBOOKU ORLEN Superligi Kobiet! Głosujemy do poniedziałku (27 listopada) do godz. 13:00. 

ZAGŁOSUJ

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany ORLEN Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: