Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 2 stycznia 2015

Witamy na oficjalnej stronie PGNiG Superligi Kobiet!

Drodzy czytelnicy, mamy przyjemność powitać Was na oficjalnej stronie PGNiG Superligi Kobiet! Oddajemy Wam tę stronę wraz z nowym rokiem, w połowie sezonu, w momencie wznowienia rozgrywek po grudniowych Mistrzostwach Europy 2014. Mamy nadzieję, że nasz portal będzie dla Was źródłem informacji i możliwością szybkiego dostępu do sprawdzonych wyników i komunikatów.

Na naszej stronie będziemy skupiać się szczególnie na rzetelnych informacjach oraz wynikach. Dzięki ścisłej współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce na łamach naszego portalu będziemy dostarczać sprawdzone komunikaty oraz wyniki z meczów PGNiG Superligi wraz z protokołami. Nie zabraknie również wywiadów z czołowymi zawodniczkami i trenerami poszczególnych zespołów, a także relacji i zapowiedzi meczów.

Z biegiem czasu będziemy chcieli skupić się również na zapisach konferencji, a także szczegółowych relacjach wraz ze statystykami. Póki co prosimy jednak o cierpliwość, gdyż ciągle jesteśmy na etapie tworzenia i dostosowywania strony do Waszych potrzeb!

Administratorzy strony

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: