Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 7 września 2022

Węglokoks nadal sponsorem KPR Ruch Chorzów

KPR Ruch Chorzów poinformował o przedłużeniu współpracy ze sponsorem – Węglokoks S.A. – na kolejny sezon.

Węglokoks S.A. – silna marka zrzeszająca przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego, energetycznego i logistycznego, największy w Polsce eksporter węgla energetycznego, operator logistyczny i handlowy – przedłużył umowę z KPR Ruch Chorzów na sezon 2022/23.

Dziękujemy firmie Węglokoks S.A. za owocny rok współpracy. Bardzo nam miło, że taka marka będzie nadal grać z „Niebieskimi” i to w tak ważnym dla nas sezonie. Po rocznej przerwie wracamy bowiem do PGNiG Superligi Kobiet – mówi prezes KPR Ruch Chorzów Krzysztof Zioło.

Na mocy umowy sponsorskiej logo Węglokoks S.A. znajdzie się na przodzie koszulki KPR Ruch Chorzów. 

Przypomnijmy, że KPR Ruch Chorzów i Węglokoks S.A. nawiązały współpracę przed sezonem 2021/22. „Niebieskie” grały z logo sponsora na koszulkach zarówno w kraju (I liga), jak i za południową granicą – w Czechach i na Słowacji (w MOL Lidze). 

WĘGLOKOKS S.A. to silna marka zrzeszająca przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego, energetycznego i logistycznego. To także największy w Polsce eksporter węgla energetycznego, operator logistyczny i handlowy. Wśród polskich i zagranicznych kontrahentów marka WĘGLOKOKS od niemal 70 lat jest synonimem rzetelności i najwyższej jakości.

Przedsiębiorstwo powstało w 1951 roku jako Centrala Handlu Zagranicznego, zajmująca się głównie eksportem węgla kamiennego. Obecnie węgiel jest eksportowany głównie do krajów Unii Europejskiej, ale coraz silniej eksplorowane są rynki krajów Afryki Północnej i Azji Wschodniej. Działalność Firmy na rynku krajowym to przede wszystkim: handel produktami dla hutnictwa, dostawy magnetytu i flokulantów, materiałów dla górnictwa oraz handel biomasą i paliwami płynnymi dla przemysłu energetycznego.

WĘGLOKOKS S.A. stojący na czele prężnie działającej Grupy Kapitałowej, jest jedną z największych firm w województwie śląskim, która kładzie nacisk na innowacyjność i nowe technologie.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: