Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 31 marca 2017

Walka o ligowy byt

Rywalizacja o pozostanie w PGNiG Superlidze wkracza w decydującą fazę. Wielu emocji dostarczyć może sobotnie spotkanie pomiędzy zespołami z Kościerzyny oraz Jeleniej Góry. O swoją sytuację spokojne są zawodniczki z Gdańska, które w niedzielę spotkają się z Piotrcovią.

23. kolejka / 01.04.2017 / godz. 15:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

vs

KPR JELENIA
GÓRA

Sobotnie popołudnie będzie dla zawodniczek UKS-u PCM oraz KPR-u niezwykle istotne w kontekście walki o utrzymanie w PGNiG Superlidze. Różnica pomiędzy zespołami wynosi tylko punkt na korzyść gospodyń, które w przypadku zwycięstwa uciekną na nieco bezpieczniejszy dystans. W historii spotkań obu drużyn nie zdarzyło się, by przyjezdne wróciły do domu z punktami. Podopieczne Michała Pastuszko zrobią wszystko, by nie tylko przełamać tę regułę, ale również zakończyć trwający od dawna kryzys.

23. kolejka / 02.04.2017 / godz. 17:00

KPR KOBIERZYCE

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

Beniaminek z Kobierzyc, który z dorobkiem dwunastu punktów plasuje się na ósmej pozycji podejmie na własnym parkiecie czerwoną latarnię ligi, Olimpię-Beskid. Góralki chciałyby odbić się od dna i w przypadku korzystnego wyniku z Kościerzyny awansować w stawce, jednak w tym sezonie, przeciwko KPR-owi, nie udało się jeszcze wygrać. Mimo to optymizmem może je napawać ostatnia dyspozycja, bowiem były one blisko sprawienia sensacji, nieznacznie ulegając Vistalowi Gdynia. W przypadku równie dobrego występu w niedzielę punkty pojadą do Nowego Sącza.

23. kolejka / 02.04.2017 / godz. 18:00

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYB.

vs

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

Pewne utrzymania Akademiczki z Gdańska pojadą do Piotrkowa Tryb., które mimo dziewiątej pozycji muszą mieć się na baczności. Znajdujące się za nimi zespoły mają niewielką stratę i ogromną motywację, by zacząć zwyciężać, a dzięki temu utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nie można jej również odmówić piotrkowiankom, które były blisko urwania punktów Enerdze AZS Koszalin. Akademiczki z Gdańska natomiast chcą zebrać bezcenne doświadczenie i ograć młode zawodniczki, by w przyszłym sezonie walczyć o wyższe cele.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: