Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 11 października 2016

W Koszalinie zagrają o przełamanie

2016.09.24 Szczecin Hala Miejska Pilka Reczna PGNiG Superliga Kobiet 2016/2017 Pogon Baltica Szczecin - AZS Energa Koszalin N/z zawodniczki Energa AZS Koszalin Foto Szymon Gorski / PressFocus 2016.09.24 Szczecin Hala Miejska Women handball PGNiG Superliga season 2016/2017 Pogon Baltica Szczecin - AZS Energa Koszalin zawodniczki Energa AZS Koszalin Credit: Szymon Gorski / PressFocus

Zawodniczki Energi AZS Koszalin oraz Kram Startu Elbląg zainaugurują w środę szóstą serię spotkań PGNiG Superligi kobiet. Obie drużyny będą walczyć o przełamanie złej passy, czyli ostatnich porażek. Jednocześnie będzie to pojedynek sąsiadów z tabeli.

Gospodynie środowego meczu zajmują aktualnie siódmą pozycję, a w swoim dorobku mają cztery punkty. Dwa oczka więcej znajdują się na koncie elblążanek. Zwycięstwa z początku sezonu nie okazały się dobrym prognostykiem i po udanych występach przyszło pasmo porażek. Oba zespoły zamierzają przerwać tę serię i poprawić swoje morale, jednocześnie wracając do ligowej czołówki.

Mimo ostatnich wyników bliżej zwycięstw były podopieczne Andrzeja Niewrzawy, które przegrały tylko jedną bramką z Pogonią Baltica Szczecin oraz tydzień wcześniej trzema trafieniami z Metraco Zagłębiem Lubin. Tym razem Kram Start liczy na dwa punkty, choć zadanie ponownie nie będzie należało do najłatwiejszych.

Historia ostatnich spotkań obu zespołów to wygrane przyjezdnych. Taki stan rzeczy na pewno chciałyby przerwać Akademiczki, które przy niekorzystnym dla siebie wyniku i układzie pozostałych spotkań mogą znaleźć się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. O tym, który z zespołów przerwie swoją czarną serię przekonamy się już w środę wieczorem.

6. kolejka / 12.10.2016 / godz. 18:00

ENERGA AZS KOSZALIN

vs

KRAM START
ELBLĄG

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: