Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 17 lutego 2016

Vistal i Olimpia-Beskid nadrobią zaległości

VISTAL GDYNIA - KPR JELENIA GORA

W Gdyni rozegrane zostanie zaległe spotkanie 16. kolejki PGNiG Superligi kobiet. Miejscowy Vistal podejmie dziewiąte w tabeli Góralki z Nowego Sącza i będzie żądny rewanżu za remis z pierwszej rundy.

16. kolejka PGNiG Superligi / 18.02.2015 / godz. 18:00
logo Vistal

VISTAL
GDYNIA

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

logo Olimpia

Faworytem pojedynku będą gospodynie, które plasują się na piątym miejscu. W przypadku zwycięstwa zespół Pawła Tetelewskiego zrówna się dorobkiem punktowym ze Startem Elbląg i powróci do walki o czołowe lokaty. Jest to możliwe także dzięki ostatnim wynikom Vistalu. Wicemistrzynie Polski pokonały bowiem lidera tabeli ze Szczecina i sprawiły, że w górnych rejonach zapanował większy ścisk.

Zawodniczki Olimpii-Beskid również mogą być zadowolone ze swojej postawy. Wysokie i pewne zwycięstwo nad zespołem z Jeleniej Góry pozwala nowosądeczankom utrzymać miejsce tuż za lokatą dającą prawo gry w fazie play-off. W ostatnim czasie poprawie uległa defensywa Góralek, co napawa je optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. W czwartek podopieczne Lucyny Zygmunt na pewno chciałyby powtórzyć wynik z 5. kolejki, kiedy to zremisowały z Vistalem i wróciły do domu z cennym punktem.

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: